تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Pirates of the Asteroid Belt VR نسخه کرک شده VREX

Pirates of the Asteroid Belt VR

یک بازی اکشن نقش آفرینی علمی تخیلی است که با کمک واقعیت مجازی کیفیت قابل قبولی را ارئه می دهد . داستان در سال 2273 در جایی در منظومه شمسی اتفاق می افتد . شما نه یک قهرمان جنگ هستید و نه ناجی بشریت ، بلکه یک ناخدای یک کشتی باری کوچک هستید . سفر به منظومه شمسی فقط یک کار برای شماست . اما متاسفانه ، حمل و نقل بار در کمربند اصلی سیارک نه تنها تجارتی با ضرر و زیان محسوب می شود ، بلکه یک امر خطرناک نیز به حساب می آید . سفری ک هپیش رویتان است یک سفر معمولی نیست و برای فرار از ایستگاه فضایی که توسط دزدان دریایی تصاحب شده است باید بجنگید ، معماها را حل کنید و در آنجا برای خودتان متحد پیدا کنید تا اینگونه بتوانید از آنجا فرار کنید . در

بازی Pirates of the Asteroid Belt VR

شخصیت ها همانند انسان های واقعی عمل می کنند و نوعی سیستم در بازی قرار گرفته است که این رفتارها را از خود نشان دهد . آنها به آنچه شما می گویید و آنچه انجام می دهید واکنش نشان می دهند و در بازی بیش از 1800 خط گفتگو وجود دارد . همچنین می توانید با محیط پیرامونتان تعامل برقرار کنید و با اشیا زیادی از جمله قفل ، در ، ابزرا و وسایل الکترونیکی در تعامل باشید . سیستم مبارزاتی در این بازی علاوه بر نیاز به مهارت به سرعت بالا نیز نیاز دارد و اگر مهارت های تاکتیکی داشته باشید خیلی به شما کمک خواهد کرد . تصمیماتی که می گیرید بر روند وقایع آینده شخصیت ها تاثیر می گذارد ، همچنین داستان بازی دارای دو انتهای خوب و بد می باشد و وابسته به انتخاب شما در بازی است . طول مدت زمان گیم پلی بازی Pirates of the Asteroid Belt VR 5 تا 6 ساعت است و برای اجرای این بازی که به صورت واقعیت مجازی یا VR می باشد به یکی از هدست های آن نیاز دارید تا بازی اجرا شود .
نام: Pirates of the Asteroid Belt VR
حجم فایل: 1.62 گیگابایت
شرکت سازنده: Garden Horse Studio
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، نقش آفرینی ، ماجرایی ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Garden Horse Studio
رمز فایل: www.download.ir

Pirates of the Asteroid Belt VR - VREX

Pirates of the Asteroid Belt is a sci-fi story-driven role-playing action game. The story is set in 2273 somewhere within the solar system. You’re neither a war hero nor the savior of the humanity, but a captain of a small cargo ship. To travel across the solar system is just a job for you. Unfortunately, cargo transport in the main asteroid belt still remains not only loss-making business, but it is also a dangerous one.

لینک دانلود