دانلود فیلم آموزشی دوره ارشد پیکسل هنر – مبتدی تا حرفه ای

Pixel Art Master Course – Beginner to Professional/Freelance

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف  Udemy و به زبان انگلیسی میباشد .

آنچه در دوره Pixel Art Master Course – Beginner to Professional/Freelance یاد خواهید گرفت: بیاموزید که چگونه هنر پیکسل SimpLE و COMPLEX را ایجاد کنید! اشیاء ، شخصیت ها ، محیط ، انیمیشن . هنر بازی خود را با نمونه های اولیه بسازید! از کجا مشتری پیدا کنید ، چگونه با آنها صحبت کنید و هزینه کار خود را چقدر هزینه کنید! شما یاد می گیرید که هنر پیکسل را برای همه ژانرهای بازی طراحی و متحرک کنید (مثل RPG ، Platformer ، از بالا به پایین) به سرور Discord دسترسی پیدا کنید که می توانید در پروژه های REAL کار کنید (درآمد کسب می کنید)

الزامات دوره Pixel Art Master Course – Beginner to Professional/Freelance: شما به یک رایانه ترجیحا با ماوس و صفحه کلید احتیاج دارید .

شرح دوره: این دوره در مورد هنر پیکسل برای بازی های ویدیویی همه چیز را آموزش می دهد . از همان اصول اولیه تا تکنیک های پیشرفته . دانش آموزان در مورد خطوط ، شکل ها ، تئوری رنگ و هارمونی ، ایجاد پالت رنگی ، طراحی شخصیت ها ، پس زمینه ها ، موارد ، ساخت انیمیشن و حتی نحوه شروع کار آزاد می آموزند . همچنین در مورد اصول طراحی بازی چیزهای زیادی خواهید آموخت . اگر تازه وارد هنر یا هنر پیکسل هستید و می خواهید هنر بهتری برای بازی های indie خود ایجاد کنید ، این دوره برای شما مناسب است . این دوره پایه های شما را در هنر و پیکسل تقویت می کند . این اعتماد به نفس شما را در هنر شما ایجاد می کند و اطلاعات لازم را برای شما فراهم می کند تا بتوانید پیکسل خود را بهبود ببخشید و درآمد کسب کنید . با پایان دوره ، در حال حاضر شما یک نمونه کار را برای ژانرهای مختلف بازی با طراحی بازی عملی خواهید داشت.

این دوره برای چه کسی است: توسعه دهنده بازی که می خواهد هنر پیکسل ساده ای را برای بازی ها بیاموزد . پیکسل مبتدی که می خواهد متخصص شود . پیکسل با تجربه که می خواهد دانش موجود را گسترش دهد و مهارت های جدیدی یاد بگیرد . هنرمند بازی که می خواهد زمینه جدید هنری را یاد بگیرد . هرکسی که می خواهد یاد بگیرد چگونه در صنعت بازی ارتباط برقرار کند و چگونه می تواند درآمد کسب کند . اگر می خواهید به انجمن هنری اختصاصی پیکسل بپیوندید .

نام: Pixel Art Master Course - Beginner to Professional/Freelance
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 16 ساعت و 24 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Pixel Art Master Course - Beginner to Professional/Freelance

Learn ALL about pixel art in an always growing course! Get access to basic and pro techniques with daily feedbacks!

لینک دانلود