تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود برنامه ویرایش فیلم PowerDirector v9.3.0 برای اندروید

PowerDirector

یکی از بهترین ویرایشگرها و سازنده فیلم با امکانات کامل میباشد. میتوانید به راحتی موسیقی ، عنوان حرکت ، جلوه ها ، شکلک ، پس زمینه ، فیلترها و غیره را اضافه کنید. فیلم های خیره کننده و با کیفیت بالا را سریع و آسان بسازید. بدون شک

برنامه PowerDirector

بهترین برنامه ویرایش فیلم برای موبایل است. این نرم افزار با در نظر گرفتن سرعت و سودمندی ساخته شده است. متد بهینه سازی شده در دستگاه های 64 بیتی ، نرم افزار را روان تر ، جذاب تر و سرگرم کننده تر کرده است. در هر کجا و هر زمان که بخواهید تخیل خود را کاوش کنید و فیلم های خیره کننده بصری ایجاد کنید. با انتخاب گسترده ای از ابزارهای ویرایش قدرتمند که بصورت ماهانه به روز می شوند و یک رابط برنامه ساده و بصری ، می توانید ویدیوهای عالی را بسازید که حتی خود را متحیر کنید. از دسترسی نامحدود به کتابخانه عظیم و بدون حق امتیاز که توسط Shutterstock پشتیبانی می شود ، لذت ببرید. برای افزودن عکس ، موسیقی ، جلوه های صوتی و برای اشتراک گذاری در YouTube ، Instagram ، Tik Tok ، Facebook و Snapchat از کتابخانه موجود داخلی استفاده کنید تا ستاره بعدی vlog شوید.
نام: PowerDirector
حجم فایل: 95 مگابایت
شرکت سازنده: Cyberlink Corp
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v9.3.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

PowerDirector - v9.3.0

PowerDirector – The best full-featured video editor and video maker. Add music, transitions, motion titles, effects, emoji, background, filters and etc.

لینک دانلود