تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PROKON v3.0 Service Pack نسخه ویندوز

PROKON

نام نرم افزاری در زمینه تحلیل و طراحی سازه می باشد که طراحی و جزئیات بیش از 40 طرح مختلف را پشتیبانی می کند. اولین برنامه در سال 1989 منتشر شد و امروزه در بیش از 80 کشور جهان استفاده می شود.

نرم افزار PROKON

مناسب کار های طراحی و جزئیات می باشد اما قدرت اصلی آن به خاطر ادغام پا به پای نرم افزار های تحلیل و طراحی می باشد. در طی دو دهه اخیر این نرم افزار دائم در حال بهبود وضعیت و شرایط طراحی توسط مهندسان بوده است و توسط گروهی از مهندسین ساخته شده و هدف اصلی آن مهندسین طراح ساختمان و تکنسین ها می باشد. این نرم افزار پاسخ های سریع و قابل اعتماد برای مسایل روزمره طراحی ساختمان ارائه می‌کند. همچنین برای هر بخش مدلی مجزا را ارایه می کند که همگی به صورت یک پارچه کار می کنند و می توانند به تنهایی یا با یکدیگر به کار گرفته شوند. این مجموعه یک جریان کاری قدرتمندی را از تحلیل سازه تا جزئیات ارایه می کند به عنوان مثال شما می توانید از مدل Concrete Base Design استفاده کنید و همزمان با آن از مدل Frame Analysis نیز استفاده کنید تا نیروها به صورت اتوماتیک وارد شوند و یا در حالتی دیگر می توانید به صورت دستی آثار سیمان را در Padds بسازید یا اینکه از مدل Concrete Base Design استفاده کرده تا نقشه و جدول آن توسط نرم افزار رسم گردد.

ویژگی های نرم افزار PROKON:

پشتیبانی از تحلیل های فریم و المان محدود

توانایی طراحی اجزای فولادی و اتصالات فولادی

توانایی طراحی سیمان پیش بارگذاری شده

توانایی طراحی فایل های CAD و بارگذاری شده‌ی سیمان

توانایی طراحی بنا و سازه های مختلف

دارا بودن کاربردهای دیگر ساختمانی نظیر خواص و پایگاه های مقطعی

نام: PROKON
حجم فایل: 307.90 مگابایت
شرکت سازنده: prokon
ورژن: v3.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PROKON v3.0 Service Pack

PROKON is one of the structural analysis and design software that supports the design and details of more than 40 different designs. The first PROKON program was released in 1989 and is now used in more than 80 countries. This software is suitable for design and detail work, but its main strength is due to the close integration of analysis and design software. Over the past two decades, PROKON has been constantly improving engineers’ design conditions. PROKON is made by a group of engineers and its main purpose is to design engineers and technicians. This software provides fast and reliable answers to everyday building design issues.

لینک دانلود