تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار PTC Creo EMX v13.0.0.0 for Creo v7.0 2020 نسخه ویندوز

PTC Creo EMX for Creo

یک افزونه یا پلاگین است که بر روی نرم افزار Creo نصب می شود و قابلیت های ویژه ای را به این نرم افزار اضافه می کند . همچنین این افزونه پس از ایجاد یک مدل توسط نرم افزار اصلی ، به شکل خودکار نقشه ها و مدل های ساخته شده را با توجه به الزامات ESKD تولید می کند و از آن یک خروجی تهیه می کند . مولفه های شکل دهی و مدل سازی ساخته شده می توانند به طور مستقیم در نرم افزار Creo Expert Moldbase Extension ساخته و ایجاد شوند و یا می توانید از اجزای شکل دهنده ایجاد شده در ماژول طراحی Creo Tool استفاده کرده و خروجی لازم را دریافت کنید . نرم افزار PTC Creo EMX for Creo به عنوان یک فاعده در مدل های سه بعدی و قالب سازی ، حفره ها و برآمدگی ها و … کاربرد ویژه ای دارد و می تواند کاری کند که صفحات ساخته شده را در یک حالت خودکار شکل داد و از آن برای طراحی ها و مدل سازی های دیگر استفاده کرد . از دیگر ویژگی های

نرم افزار PTC Creo EMX for Creo

می توان به : عملکرد بالا در هنگام طراحی یک مدل ، احتمال کاهش خطا ، نمایش تغییرات قبل از ذخیره سازی ، توسعه قالب برای دستگاه های ریخته گری خاص ، ایجاد خودکار یک برنامه کنترل ، امکان هزینه نهایی قالب ساخته شده قبل از انجام کار ، ایجاد کتاب خانه از تمامی محتویات و … اشاره کرد .
نام: PTC Creo EMX for Creo
شرکت سازنده: PTC
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v13.0.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PTC Creo EMX v13.0.0.0 for Creo - v7.0 2020

Creo Expert Moldbase Extension contains customized detailed packages of plates and individual elements of all leading suppliers with the requirements of the main standards in this area.When creating a model block, Creo Expert Moldbase Extension automatically generates an assembly drawing, specification and plate drawings with regard to the requirements of ESKD.

لینک دانلود