تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار RapidMiner Studio Developer v9.6.0 نسخه ویندوز

RapidMiner Studio Developer

یک نرم افزار طراحی سه بعدی و دو بعدی است و شامل ابزارهایی می شود که در آن می توانید نمونه ها و ایده ها را به ثبت برسانید و همان را تبدیل به مدل نهایی کنید و آن را منتشر کنید . هدف از ساخت این نرم افزار افزایش بهره وری تیمی است زیرا به کمک نرم افزار RapidMiner Studio Developer می توانید مدل سازی را سرعت ببخشید و کیفیت کار را بالاتر ببرید ، در نتیجه هر عاملی که باعث افزایش سرعت در طراحی می شود می تواند بر روی تیم اثر بخش باشد . در کتابخانه این نرم افزار بیش از 1500 الگوریتم و تابع وجود دارد که برای مدل سازی از آنها استفاده می شود . از این الگو های آماده می توانید در هنگام طراحی های معمولی و کوچک ، پیش بینی ها و … استفاده کنید و وقت زیادی برای آن صرف نکنید . دیگر ویژگی های

نرم افزار RapidMiner Studio Developer

بدین شرح است : داده های درون برنامه ای بسیار زیاد و ارزشمند ، امکان اتصال نقطه ها به صورت خودکار برای سهولت در انجام کار و افزایش سرعت ، امکان اشتراک گذاشتن سریع و آسان نمونه ها برای دیگر اعضای تیم ، امکان ذخیره ابری و … .
نام: RapidMiner Studio Developer
حجم فایل: 250 مگابایت
شرکت سازنده: Rapid Miner
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v9.6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

RapidMiner Studio Developer - v9.6.0

This is a visual workflow designer that makes data scientists more productive, from the rapid prototyping of ideas to designing mission-critical predictive models.Its main goal is to increase productivity across the entire data science team, from analysts to experts. Speed up and automate the creation of predictive models in a drag + drop visual interface.

لینک دانلود