دانلود بازی ماجرایی Re:Legend v16.3.10 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/22 نسخه Re:Legend v16.3.10 - Portable اضافه شد.

Re:Legend 

یک بازی ماجرایی و شبیه سازی برای کامپیوتر است . شما خود را در جزیره ووکا بدون خاطره ای از قدیم می بینید و حالا باید زندگی جدیدی را شروع کنید و راه هایی برای بازیابی خاطرات گمشده خود بیابید.برای انجام این کار ، ابتدا باید بیاموزید که چگونه با کشت زمین و کشاورزی ، دوست داشتن روستاییان و ارتباط برقرار کردن با آنها ، گسترش دهکده و بزرگ کردن موجود جادویی خود که به “مگنوس” معروف است ، در جزیره زنده بمانید . در سرزمین اتیا که جزیره ووکا قرار دارد باید بگردید و به دنبال نشانه هایی از خاطراتتان باشید . اما کار آسانی نیست زیرا جهان مملو از مگنوس های خطرناک و چالش های تهدیدآمیز است . اما آیا قادرید که در این سرزمین بدون خاطرات خود و برای به دست آوردن خاطراتتان و اینکه چه کسی هستید ، زنده بمانید ؟ اکنون سرنوشتتان در دستان خودتان است . امکانات بازی Re:Legend بدین شرح است : موجودات اسطوره ای معروف به نام “مگنوس” در سرزمین اتیا ، جایی که جزیره ووکا در آن قرار دارد ، پرسه می زنند . همه مگنوس ها قابل لمس هستند و از جهات مختلفی از جمله جنگ ، کشاورزی ، ماهیگیری ، مسافرت و موارد دیگر به شما کمک می کنند . آنها همچنین بسته به مراقبت شما متفاوت خواهند شد ، در این دنیا و در سرزمین اتیا مملو از خطرات است و باید برای زنده ماندن هنر های رزمی و کار با انواع اسلحه را آموخت پس برای اینکار در بازی عجله کنید و سطح خودتان را بالا ببرید ، در دهکده ووکا با روستاییان ارتباط برقرار کنید و با آنها دوست شوید تا در مواقعی به کمک شما بیاییند ، مهارت های زندگی کردن خودتان را ارتقا دهید و یاد بگیرید برای زنده بودن چه کارهایی باید انجام داد مثل کشاورزی ، ماهیگیری ، معدنکاری و … ،

 بازی Re:Legend

را می توانید با دوستانتان انجام دهید و لذت آن را بین خودتان تقسیم کنید و همه فعالیت ها را با هم انجام دهید و قوی شوید . اگر قدرتتان زیاد باشد می توانید با هم دنیا را تسخیر کنید و … . 
نام: Re:Legend
حجم فایل: 3.21 گیگابایت
شرکت سازنده: Magnus Games Studio
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
ورژن: v16.3.10
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، ماجرایی
منتشر کننده: 505 Games
رمز فایل: www.download.ir

Re:Legend v16.3.10 - Portable

Washed ashore on Vokka Island without memories, you must start a new life and find ways to recover your lost memories.In order to do so, you must first learn how to survive on the island by cultivating the land, befriending villagers, expanding the village and raising your very own magical creature known as "Magnus".

لینک دانلود