دانلود بازی RoboCop Rogue City v1.4.0.0 – P2P/DODI برای کامپیوتر

دانلود بازی RoboCop Rogue City

در این بازی اکشن و ماجراجویی تبدیل به یک مرد افسانه ای یا قهرمان پلیس شوید و عدالت را در دیترویت قدیمی برقرار کنید. از بی گناهان محافظت کنید و قانون را رعایت نمایید.

با هر وسیله ای که لازم است قانون را رعایت کنید
با Auto-9 قدرتمند خود یا یکی از 20 سلاح دیگر موجود، جنایتکاران را در طول این ماجراجویی انفجاری اول شخص از بین ببرید. قدرت سایبورگ و توانایی‌های سایبرنتیک شما می‌تواند با پیشرفت شما ارتقا یابد تا شما را به یک افسر مجری قانون حتی قدرتمندتر تبدیل کند.

این شما هستید که تصمیم می گیرید چگونه دستورالعمل های اصلی خود را انجام دهید
مناطق باز را در بازی RoboCop Rogue City کاوش کنید و اهداف خود را مطابق با احساس عدالت خود تکمیل نمایید. یافتن شواهد، بازجویی از مظنونین و حفظ نظم عمومی تنها بخشی از وظایف روزانه شما به عنوان یک افسر پلیس است. اما تصمیمات را ساده نگیرید: انتخاب های شما می تواند سرنوشت شهروندان و نتیجه ماموریت شما را تعیین کند.

داستانی بدیعی در دنیای روبوکاپ را تجربه نمایید
در بازی RoboCop Rogue City شهر قدیمی دیترویت با موج جنایت مواجه شده است و دشمن جدیدی صلح و نظم را تهدید می کند. تحقیقات، شما را مستقیماً به قلب یک توطئه پنهان در یک داستان اصلی که بین RoboCop 2 و 3 رخ می دهد، با مکان های شگفت انگیز برای کاوش و چهره های آشنا برای ملاقات هدایت می کند. پیتر ولر، بازیگر اصلی RoboCop، حتی به وظیفه خود برای صداپیشگی پلیس سایبری بازگشته است.

نام: RoboCop Rogue City
حجم فایل: 40.4 و 29.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Teyon
تاریخ انتشار: Nov, 2023
امتیاز استیم: 9 از 10
ورژن: v1.4.0.0
نسخه: P2P/DODI
آپدیت: 7 آذر 1402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Nacon
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *