تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Saints Row The Third Remastered v1.0.6.1 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/04نسخه Saints Row The Third Remastered v1.0.6.1 - GOG اضافه شد.

Saints Row: The Third Remastered

به شما کنترل گروه تبهکاری سینتز را که اکنون در اوج قدرت خود قرار دارد ، می دهد و شما باید این گروه را هدایت کنید . همچنین کنترل شهر و قوانین نیز در دستان شما قرار دارد .

بازی Saints Row: The Third Remastered

نسخه ی ارتقا یافته ی عنوان Saints Row: The Third می باشد که شامل گرافیک بهبود یافته می شود . شهر گناه هیچ وقت به این زیبایی غرق در جرم و جنایت نشده است . سال ها پس از این که گروه تبهکاری Third Street Saints توانست شهر استیل واتر را تصرف کند ، اکنون نام این گروه به یک برند تجاری بزرگ تبدیل شده است و شاهد لباس ها ، کفش ها ، نوشیدنی های انرژی زا و عروسک از این گروه هستیم که در فروشگاه ها عرضه می شوند . این گروه اکنون پادشاه استیل واتر است ، اما وضعیت این شهر در حال تغییر است و یک گروه جنایت کار با نام سندیکا قصد مبارزه و نابودی گروه شما را دارد . اما شما قصد تسلیم شدن در برابر این گروه را ندارید و به همین دلیل جنگ را به شهر استیل پورت می برید ، یک آرمان شهر زیبا و افتخار آفرین که اکنون تحت کنترل سندیکا قرار گرفته است و به فساد کشیده شده است . شما در این منطقه باید به یک جنگ تمام عیار با سندیکا بروید و در همین حین اتفاقات هیجان انگیز و نفس گیری رخ می دهند . شما برای مبارزه با دشمن های به تعداد زیادی اسلحه ی قدرتمند و ویران کننده دسترسی دارید که بعضی هایشان قابلیت های جالب و بعضا خنده داری نیز دارند . شما همچنین به یک بخش پر جزئیات و بسیار کامل شخصی سازی کارکتر دسترسی دارید که با آن می توانید کارهای عجیب و دیوانه واری انجام دهید و شخصیت خود را هر طور که می خواهید تغییر دهید . این نسخه شامل هر سه بسته ی ماموریت های اضافه و تمام 30 دی ال سی ای که برای بازی اصلی منتشر شده بود ، می شود . 
نام: Saints Row: The Third Remastered
شرکت سازنده: Deep Silver Volition, Sperasoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.6.1
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deep Silver
رمز فایل: www.download.ir

Saints Row The Third Remastered v1.0.6.1 - GO

Saints Row: The Third Remastered gives you control of the Saints at the height of their power, and you live the life to show for it. This is your City. These are your rules. Remastered with enhanced graphics, Steelport the original city of sin, has never looked so good as it drowns in sex, drugs and guns. Years after taking Stilwater for their own, the Third Street Saints have evolved from street gang to household brand name, with Saints sneakers, Saints energy drinks and Johnny Gat bobblehead dolls all available at a store near you. The Saints are kings of Stilwater, but their celebrity status has not gone unnoticed.

لینک دانلود