دانلود نرم افزار Scala v2.13.2 نسخه ویندوز – مک – لینوکس

Scala

نام یک نرم افزار کدنویسی برای طراحی و ساخت انواع نرم افزار در محیط ویندوز ، مک و دبیان می باشد . این نرم افزار برنامه نویسی یک زبان مختصر و یک زبان سطح بالا را با هم ترکیب می کند و از بروز اشکالات پیچیده در برنامه های مشابه پیچیده جلوگیری می کند و به شما امکان می دهد که سیستم هایی با کارایی بالا و دسترسی آسان به انواع کد در محیط ویندوز و مک ، داشته باشید . نرم افزار Scala از کدهای جاوا نیز پشتیبانی می کند و می توانید کدهای جاوا را در آن استفاده کنید و همچنین با استفاده از کدنویسی شی گرای جاوا می توانید کد های این نرم افزار را ارجاع قرار دهید تا کدهای جاوا بهتر و روانتر عمل کنند و مشکلی پیش نیاید .

نرم افزار Scala

می تواند به گونه ای پیچیده کدهای بسیار سخت جاوا را به کد های خود نرم افزار ترکیب کند و به گونه ای نهایی سازی کند که مشکلی در کد نهایی پیش نیاید و با خیال راحت بتوانید از همه کدها استفاده کنید . همه این کارها در کسری از ثانیه و در محیط برنامه اتفاق می افتد و شما می توانید از این امکانات به صورت خودکار بهره مند شوید .
نام: Scala
حجم فایل: 120 مگابایت ، 650 مگابایت
شرکت سازنده: Scala Language
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.13.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe ، pkg
پلتفرم: ویندوز ، مک ، لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

Scala - v2.13.2

Scala combines object-oriented and functional programming in one concise, high-level language. Scala's static types help avoid bugs in complex applications, and its JVM and JavaScript runtimes let you build high-performance systems with easy access to huge ecosystems of libraries.Scala classes are ultimately JVM classes. You can create Java objects, call their methods and inherit from Java classes transparently from Scala. Similarly, Java code can reference Scala classes and objects.

لینک دانلود