تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Scrapnaut v1.037 نسخه Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/01/14 نسخه Scrapnaut v1.037 - Early Access اضافه شد.

Scrapnaut

یک بازی بقای ساختمان از بالا به پایین و با عناصر steampunk است. دنیای باز را با بیوم های مختلف کاوش کنید ، از اکسیژن مراقبت کنید ، مزارع خود را مدیریت کنید ، برق تولید کنید ، خانه خود را بسازید و موارد دیگر. در بازی Scrapnaut مزرعه خود را ایجاد کنید و غذا تولید کنید. از قابلمه آشپزی خود استفاده کنید و انواع مختلف وعده های غذایی را کشف کنید. منابع لازم را برای ساخت پایگاه خود ، رفع موارد آسیب دیده و جستجوی کامل جمع آوری کنید. پایگاه های خود را بسازید و بهبود ببخشید.انرژی الکتریکی تولید و ذخیره کنید. برای حملات دشمن آماده باشید. هر بیوم به شما امکان می دهد اقلام منحصر به فرد مختلفی بسازید. تجهیزات خود را ایجاد و بهبود ببخشید. یک سلاح و زره خوب به شما کمک می کند تا زنده بمانید ، اما وقتی حریف از شما بسیار قوی تر است بهتر است فرار کنید.

 بازی Scrapnaut

توسط استدیو بازی سازی SpiffyBit در مارس 2021 ساخته شده است و توسط RockGame S.A برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است .
نام: Scrapnaut
حجم فایل: 493 مگابایت
شرکت سازنده: SpiffyBit
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.037
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: RockGame S.A
رمز فایل: www.download.ir

Scrapnaut v1.037 - Early Access

Scrapnaut is a top-down, base building survival game with steampunk elements. Explore an open world with different biomes, take care of oxygen, manage your farms, generate electricity, build your home and much more!

لینک دانلود