تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Siege Survival Gloria Victis v6768003 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/11 نسخه Siege Survival Gloria Victis v6768003 - GOG اضافه شد.

Siege Survival Gloria Victis

در سبک ماجراجویی ، استراتژی ، نقش آفرینی و شبیه ساز می باشد که توسط کمپانی Black Eye Games, FishTankStudio ساخته شده و به وسیله استدیو بازی سازی Ravenscourt در ماه می 2021 برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است. در این بازی یک شهر قرون وسطایی در محاصره می باشد و تعداد انگشت شماری از غیرنظامیان هستند که دیوارها را از سقوط باز می دارند. برای بقا خود و مدیریت منابع بهترین بسیار هوشیار باشید ، اردوگاه خود را بسازید ، وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید و شهر اشغالی را برای آخرین نیروهای بازدارنده مهاجمان متلاشی کنید. Siege Survival در دنیای قرون وسطایی گلوریا ویکتس واقع شده است ، گلوریا ویکتیس شاهد حمله کشور شما و شهر شما در محاصره وحشیانه است. گروه کوچکی از غیرنظامیان در تنها سنگر باقیمانده به دام افتاده اند و آخرین منبع امید برای نیروهای مدافع هستند که برای زندگی عزیزان به دار آویخته شده اند و سرنوشت شهر در دستان شما است.

در بازی Siege Survival Gloria Victis از آخرین سربازانی که در مقابل نیروهای طاقت فرسای دشمن ایستاده اند حمایت کنید و تا رسیدن نیروهای کمکی خود ، آن ها را در این قسمت نگه دارید. اردوگاه خود را بسازید ، منابع خود را مدیریت کنید ، در طول روز وسایل مورد نیاز خود را بسازید. چند نیروی خسته که به شدت به تیر ، سلاح و زره نیاز دارند از آنچه در شهر شما باقی مانده است دفاع می کنند. همراه با درمان مجروحان شما باید این آخرین سنگر مدافعان را پیش از نبردهایشان هر چند روز یک بار تأمین و پشتیبانی کنید. در غیر این صورت دشمن حمله خواهد کرد نه تنها این ، بلکه شما همچنین باید از غیرنظامیان و اردوگاه خود محافظت کنید ، زیرا توسط امواج تیرهای آتشین و تخته سنگ های غول پیکر مورد حمله قرار می گیرید. در بازی Siege Survival Gloria Victis شما به سلاح های بهتر ، سقف بالای سر امن ، غذای گرم و سایر مواد دیگر که فقط موجود است نیاز دارید و از تنها راهی که می توانید اینها را بدست آورید این است که شما و تیمتان آنها را درست کنید. اما منابع محدود است و شما نیاز به نگهداری سربازان و غیرنظامیان دارید .

بنابراین راه هایی برای نگهداری مواد غذایی ، توسعه زیرساخت ها و استفاده موثرتر از لوازم خود پیدا کنید. با صرفه جویی در ایمنی نگهداری خود ، شما مجبورید شبانه در شهر ویران شده بگردید تا منابع گرانبها را جمع آوری کرده و به شهروندان بازمانده کمک کنید ، یا از آنها بهره برداری کنید. اما مراقب باشید گشت های دشمن به تماشای خیابان ها ادامه می دهند. شما باید باهوش باشید مسیرها را به مناطق دیگر باز کنید ، افراد غیرنظامی جدید را به خدمت بگیرید و قبل از طلوع آفتاب آنها را برگردانید تا گرفتار نشوید. در بازی Siege Survival Gloria Victis سناریوها و داستانهای منحصر به فرد خود را از ابتدا بسازید و جهان گلوریا ویکتیس را گسترش دهید.

نام: Siege Survival Gloria Victis
حجم فایل: 4.93 گیگابایت
شرکت سازنده: Black Eye Games, FishTankStudio
تاریخ انتشار: June 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v6768003
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژی ، نقش آفرینی ، ماجراجویی ، شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ravenscourt
رمز فایل: www.download.ir

Siege Survival Gloria Victis v6768003 - GOG

A medieval city under siege and a handful of civilians are all that keep the walls from falling. Mixing survival strategy and resource management, build your camp, craft supplies, and scavenge the occupied city to supply the last troops holding back the invaders.

لینک دانلود