تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Skul: The Hero Slayer نسخه Early Access

Skul: The Hero Slayer

یک بازی اکشن با گرافیک پبکسلی ، درباره جنگ بین انسان ها و شیاطین است که همیشه در حال وقوع است و چیز جدیدی نیست . شیطانها در قلعه ای به نام شاه دیمون زندگی می کنند و آنجا مرکز فرماندهی آنهاست . انسان ها نیز بارها به این قلعه حمله کرده اند و بسیاری از آنها را کشته اند و البته انسان های زیادی هم در اثر این حملات از بین رفته اند ، تا اینکه انسانها تصمیم می گیرند که کار را برای همیشه یکسره کنند و بار دیگر به این قلعه حمله کنند اما تفاوتی که این بار ، با بارهای دیگر دارد این است که ارتش شاهنشاهی و قهرمانی به اسم سائرلئون نیز در این حمله نقش دارند تا با هم حمله ای گسترده انجام دهند و همه آنها را نابود کنند . اما در میان آنها نیز یک سرباز عجیب وجود داشت به اسم اسکلت که همه بدن او با تنها اسکلت داشت و بیشتر شیاطین را اسیر کرد و با خود برد . داستان اصلی بازی Skul: The Hero Slayer در باره این اسکلت است که نیرویی خاص و منحصر به فرد دارد ، او می تواند اسکلت روی سرش را عوض کند و با هر بار تعویض آن نیرویی جدید به دست می آورد و حتی می تواند از دو جمجمه در آن واحد استفاده کند و قدرت های آن را به دست آورد . به جثه کوچک او توجهی نکنید او همانند یک مشت بسته قدرتمند است و کارهایی می تواند انجام دهد که شاید از عهده اشخاص دیگری بر نیاید . در پایان هر مرحله از

بازی Skul: The Hero Slayer

با غول ها و رئیسهای مراحل که با سنگ کوارتز سیاه آلوده شده اند رو به رو می شوید و باید آنها را نابود کنید ، اما مراقب نفرین کواتر سیاه و تاریک باشید چرا که هرچیز را لمس کند آن را تباه می کند .  
نام: Skul: The Hero Slayer
حجم فایل: 365 مگابایت
شرکت سازنده: SouthPAW Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: NEOWIZ
رمز فایل: www.download.ir

Skul: The Hero Slayer - Early Access

The human race attacking the Demon King's castle is nothing new and has happened countless times before. What makes this time different though, is that the Adventurers decided to join forces with the Imperial Army and the 'Hero of Caerleon' to lead a full onslaught in hopes of wiping out the Demons once and for all.

لینک دانلود