تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر SONG OF HORROR Episode 5 نسخه CODEX

SONG OF HORROR Episode 5

داستان این بازی به پایان خود نزدیک شده است . در این قسمت که آخرین قسمت عنوان SONG OF HORROR می باشد قرار است شاهد یک جمع بندی باشیم . وحشت هایی که تجربه کرده اید ، سوالاتی که توانستید پاسخ شان را پیدا کنید ، شخصیت هایی که از دست دادید و آن هایی که زنده مانده اند و همچنین The Presence که هم اکنون کاملا آزاد است ، تمام این ها به یک دیگر متصل هستند و قرار است از این طریق به جواب بسیاری دیگر پرسش هایتان برسید و نهایتا ماجراجویی خود را به اتمام برسانید . بیمارستان روانی جرمی هارتوود آخرین فرصت شما برای خلاص شدن از این ندای نفرین شده است . یک پل به گذشته بسازید تا بتوانید آن آینده ای که در انتظار شما است را تغییر دهید و منشا آن چیزی که به شما اجازه نمی دهد از این مشکلات خلاص شوید را پیدا کنید .

بازی SONG OF HORROR Episode 5

شامل چه چیزهای جدیدی می شود ؟ بیماران سابق بیمارستان روانی اکنون در راهروی آن جمع شده اند و همه تحت فرمان The Presence می باشد . شما باید به ذهن تنها شخصی که آن ندا را گوش داده و زنده مانده است بروید تا یک روز دیگر را با خاطرات ناخوشایند پزشکی سر کنید و باید سعی کنید زنده بمانید . لیدیا در این قسمت به داستان می پیوندد ، او فرشته نگهبان دانیال است و قرار است به شخصیت بازی کمک کند اعتیاد خود به الکل را ترک کند . پایان و نتیجه گیری این داستان جذاب می تواند به شیوه های مختلفی رقم بخورد ، همه ی این ها به اقدامات و تصمیم های شما در قسمت های گذشته و این قسمت بستگی دارد . این پایان قرار است به بسیاری از سوالات های شما پاسخ بدهد و بسیاری از گره های داستان بازی را می گشاید . 
نام: SONG OF HORROR Episode 5
شرکت سازنده: Protocol Games
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - ترسناک
منتشر کننده: Raiser Games
رمز فایل: www.download.ir

SONG OF HORROR Episode 5 - CODEX

It all comes together in this final episode. The horrors you witnessed. The answers you needed. The characters that you lost, and those who survived. And The Presence, now fully unleashed, connecting them all. The mental hospital Jeremy Hartwood holds your last chance to get rid of the cursed song. Build a bridge into the past to change the dooming future that awaits you, unraveling the origins of the eldritch entity that won’t let you go.

لینک دانلود