دانلود بازی State of Decay 2 Juggernaut Edition Build 417403 نسخه P2P

به روز رسانی :

1399/11/22 نسخه State of Decay 2 Juggernaut Edition Build 417403 - P2Pاضافه شد.

State of Decay 2 Juggernaut Edition

یک بازی جهان باز فانتزی و در سبک بقا است که در جهان آخرالزمانی بعد از حمله زامبی‌ها روایت می‌شود. شما باید کنترل گروه اندکی از بازماندگان را در برابر سیل عظیمی از زامبی‌ها بر عهده گرفته و تصمیمات مهمی بگیرید. شما و همکارانتان به دنبال این هستید تا هر طور که شده تمدن و بشریت را احیا کرده و به هر قیمتی که شده از انقراض بشریت جلوگیری کنید. تصمیمات مهمی مانند استخدام نیروهای جدید، پیدا کردن مکانی مناسب برای کمپ زدن، ساخت کمپ و تجهیزات دفاعی و مهاجرت به شما واگذار شده است. تقسیم وظایف بسیار مهم است و باید به نیروهای خود بر اساس توانایی‌هایی که دارند وظایف مناسبی واگذار کنید. در طی روند

 بازی State of Decay 2 Juggernaut Edition

پناهندگانی به سمت کمپ شما خواهند آمد که چگونگی برخورد با آن‌ها به شما واگذار شده است. می‌توانید به آن‌ها جا و پناه داده و یا سیاست خصمانه‌ای نسبت به آن‌ها در پیش بگیرید. تجربه هر بازیکن نسبت به دیگری متفاوت است زیرا که با شخصیت‌های مختلفی در بازی State of Decay 2 Juggernaut Edition روبه‌رو خواهید شد که هرکدام دارای ویژگی‌ها و توانایی‌های بخصوصی هستند.
نام: State of Decay 2 Juggernaut Edition
حجم فایل: 14.07 گیگابایت
شرکت سازنده: Undead Labs
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: Build 417403
نسخه: P2P
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Xbox Game Studios
رمز فایل: www.download.ir

State of Decay 2 Juggernaut Edition Build 417403 - P2P

State of Decay 2 is an open-world survival-fantasy game set just after the zombie apocalypse. Your small community of survivors seeks to rebuild a corner of civilization, and you get to make all the decisions about how that happens.

لینک دانلود