تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Steel Division 2 – Tribute to D-Day Pack – CODEX

دانلود پارت 1Steel Division 2 – Tribute to D-Day Pack

دی ال سی جدید بازی Steel Division 2 می باشد که شش تا از قدرتمندترین لشکرهای عنوان Steel Division: Normandy 44 را به جبهه های بخش شرقی این بازی می آورد . این دی ال سی تمرکز ویژه ای بر روی نمایش عملیات Overlord دارد . از میان این شش لشکر جدید سه تا برای متفقین و سه تای دیگر مربوط به نیروهای محور می باشد و شما می توانید در تمام بخش های بازی از جمله حالت تک نفره و همکاری محور از آن ها استفاده کنید . سربازهای متفاوتی از سه کشور ایالات متحده ی آمریکا ، لهستان ، آلمان و انگلستان در این بازی حضور دارند . همچنین تعدادی از واحدهای نظامی محبوب نسخه ی قبلی که در این نسخه حضور نداشته اند به

بازی Steel Division 2 – Tribute to D-Day Pack

اضافه شده اند . اولین لشکر جدید این بازی ، لشکر پیاده نظام دوم آمریکا یعنی Indianhead می باشد که ماه ها در شرایط بسیار سختی قرار داشته اند و تخصص اصلی شان در مبارزه های نزدیک می باشد . دومین ، لشکر ششم هوایی انگلستان می باشد ، شیاطین سرخ که در جریان حمله های پل پگاسوس در خاک فرانسه فرود آمدند . سومین ، لشکر زره پوش اول لهستان است که آن ها هم شرایط سختی داشتند و در جریان جنگ جیب فالایز نقش بسیار کلیدی ای را ایفا کردند . چهارمی هم لشکر 17 آلمان اس اس پنزر گرایندر است که قدرت بسیار زیادی دارند . پنجمی و ششمی هم لشکرهای 3 و 12 آلمان یعنی فالشمجر و اس اس پنزر دیویژن هستند که جزو بهترین لشکرهای رایش سوم بوده اند و بسیار قدرتمند و سرسخت هستند . واحدهای جدید اضافه شده به بازی در نسخه ی قبلی بسیار پرطرفدار بوده اند و بازگشتشان قطعا برای طرفداران بسیار خوشحال کننده است . 
نام: Steel Division 2 - Tribute to D-Day Pack
شرکت سازنده: Eugen Systems
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز - اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Eugen Systems
رمز فایل: www.download.ir

Steel Division 2 - Tribute to D-Day Pack - CODEX

Bringing six of the most powerful divisions from Steel Division: Normandy 44 to the battlefields of the Eastern Front in Steel Division 2. The Tribute to D-Day expansion commemorates the start of Operation Overlord spectacularly! This Steel Division 2 DLC brings: Six original Steel Division: Normandy 44 divisions, three for both the Allies and Axis. All playable in solo, cooperative, and online multiplayer in Steel Division 2. Troops from four nations, including Polish, American, British and German. Command U.S. Rangers, Polish tankers, elite Fallschirmjägers or British Airborne infantry.

لینک دانلود