دانلود بازی کامپیوتر Super Mega Baseball 3 نسخه CODEX

به روز رسانی :

1399/02/25 نسخه Super Mega Baseball 3 - CODEX اضافه شد.

Super Mega Baseball 3

یک نسخه دیگر از بازی های شبیه سازی ورزشی بیسبال است . در این سری گرافیک بازی به طور کل دستخوش تغییر شده است و بهبود قابل ملاحظه ای را در آن شاهد خواهید بود . همچنین محتوای جدید در بازی که شامل رابط کاربری جدید ، چند صدای جدید ، شخصیت ها ، استادیوم ها و … می شود نیز یکی دیگر از تغییرات بازی است . این بازی به صورت تک نفره و یا چند نفره آنلاین قابل بازی است و می توانید از این بازی به همراه خانواده خودتان لذت ببرید . حالا فرصتی برای شما ایجاد شده است تا مهارت های خودتان و هماهنگی بین چشم و حرکات دستتان را به چالش بکشید . دیگر امکانات بازی Super Mega Baseball 3 بدین شرح است : امکان انجام بازی برای مبتدیان تا سطح حرفه ای ، یک شبیه سازی قوی از ورزش بیس بال با ضربه های سنگین و بازیکنانی که با سرعت می دوند و ضربه می زنند ، مکانیک های کاملا شبیه سازی شده از روی ورزش واقعی ، بیش از 14 استادیوم با شرایط خاص و منحصر به فرد از نظر نور و آب و هوا ، امکان خرید و فروش بازیکن و آموزش بازیکن توسط خودتان ، امکان مسابقه تک به تک آنلاین و به چالش کشیدن دیگر بازیکنان سراسر دنیا و به شکل کراس پلتفرم که در این حالت تنها با داشتن کنترل مخصوص بازی می توانید بازی را انجام دهید ، بازی به صورت اتفرادی و یا با دوستان با ترکیب تعداد فراوان و یا به صورت آفلاین با کامپیوتر ، امکان سفارشی سازی کامل تیم و بازیکن ها و تجهیزات تیم و … . برای رقابت بر سر جایگاه نخست در دنیا می توانید به صورت آنلاین

بازی Super Mega Baseball 3

را با دیگر بازیکنان انجام دهید و همه آنها را شکست دهید و به جایگاه نخست بازی های بیسبال دست پیدا کنید و در نهایت نامتان را در تابلو امتیازات ثبت کنید . 
نام: Super Mega Baseball 3
شرکت سازنده: Metalhead Software Inc
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، ورزشی ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Metalhead Software Inc
رمز فایل: www.download.ir

Super Mega Baseball 3 - CODEX

Super Mega Baseball 3 refines the series’ formula with the deepest on-field simulation yet, comprehensive online and offline game modes including a brand new Franchise mode, and vastly improved graphics. New content includes revamped UI plus tons of new audio, team/character content, and stadiums with variable lighting conditions.

لینک دانلود