دانلود بازی Super WorldBox v0.7.0 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/05 نسخه Super WorldBox v0.7.0 - Portable اضافه شد.

Super WorldBox

جهان خود را بسازید . دنیای خود را خلق کرده و آن را از حیات پر کنید . شما می توانید موجوداتی همچون گوسفند ، گرگ ، انسان و یا حتی موجودات افسانه ای همچون ارک ها ، دورف ها ، اژدهایان و یا حتی بیگانه های فضایی را در جهان خود قرار دهید . سپس باید به تماشای پیشرفت این تمدن ها بنشینید و ببینید که آن ها چگونه با هم ارتباط برقرار می کنند و روابط بین آن ها چگونه خواهد بود . شما در این بازی می توانید هر کاری که بخواهید را انجام دهید ، شما هر قدرتی دارید و حتی می توانید با استفاده از آتش سوزی ، گرد باد ، زمین لرزه و پرتاب آتش فشان هر کس و هر جایی را که می خواهید ، نابود کنید و از بین ببرید . آیا تمدن هایی که ایجاد کرده اید با هم رابطه ی مسالمت آمیزی خواهند داشت و یا به جنگ و نزاع با یک دیگر پرداخته و جاه طلبی آن ها روزی آن را نابود خواهد کرد ؟ بنشینید و منتظر باشید تا ببینید نهایتا چه اتفاقی می افتد و سرانجام جهانی که ساخته اید ، چگونه خواهد بود ؟

بازی Super WorldBox

به شما یک تجربه ی سند باکس کامل و فوق العاده را ارائه خواهد داد که در آن آزادی عمل بسیار بالایی خواهید داشت . این بازی شباهت های زیادی به سری Black & White دارد ، همان سری ای که توسط خالقان مجموعه بازی های محبوب Fable و استودیوی Lionhead Studios که در سال 2016 بسته شد ، ساخته می شد .  
نام: Super WorldBox
حجم فایل: 45 مگابایت
شرکت سازنده: Maxim Karpenko
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v0.7.0
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - ماجرایی - فانتزی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Maxim Karpenko
رمز فایل: www.download.ir

Super WorldBox v0.7.0 - Portable

In Super Worldbox you can build your own world and fill it with life. Create different creatures: sheep, wolves, humans, orcs, dwarves, and even Dragons or UFO! Watch how civilizations progress and interact with each other. Or you can use your powers to destroy. Start fires, tornadoes, earthquakes, launch meteorites! Everything is up to you!

لینک دانلود