دانلود بازی Supraland Crash Complete v1.22.8 نسخه Portable

به روز رسانی :

1400/02/16 نسخه Supraland Crash v1.22.8 - Portable اضافه شد.

Supraland Crash

یک پک الحاقی یا DLC بازی Supraland می باشد که با نصب این پک بر روی نسخه اصلی بازی امکانات بی شماری به آن اضافه می شود . نسخه اصلی بازی در سبک معمایی و ماجرایی می باشد و برای نصب و اجرای این پک الحاقی نیازی به اتمام بخش داستانی این بازی نیستید اما برای عملکرد بهتر پیشنهاد می کنیم که حتما این بازی را دانلود و نصب کنید و آن را تا انتها به پایان برسانید تا بتوانید بهتر از این نسخه بازی لذت ببرید . زمان اضافه شده به این بازی با نصب این پک چیزی بین 10 تا 15 ساعت می شود . شما با نصب بازی Supraland Crash یک بخش جدید را به بازی اصلی اضافه می کنید و می توان گفت که این نسخه هیچ ارتباطی با نسخه اصلی بازی ندارد و تنها از دیتای آن استفاده می کند و می توانید از داخل منوی اصلی بازی این بخش از بازی را انتخاب کنید و به ادامه آن بپردازید . برای داشتن بهترین عملکرد پیشنهاد می کنیم که بازی Supraland را انجام دهید و دلیل آن این است که در این پک عملکردهایی لازم است که در نسخه اصلی بازی و در ابتدای آن آموزش هایش به شما داده شده است و چنانچه آنها را ندانید نخواهید توانست از پش بعضی معماها بربیایید . پک

 بازی سوپرلند کراش Supraland Crash

را می توان بیشتر شبیه نسخه 1.5 بازی اصلی دانست و نمی توان نام نسخه 2 را بر روی ان گذاشت چرا که تغییرات اعمال شده زیاد می باشد اما در حدی که نسخه دوم بازی لقب بگیرد نیست . این DLC برای بازیکنان حرفه ای است و هیچ آموزش پایه ای از بازی را برای شما ارائه نمی دهد . 
نام: Supraland Crash
حجم فایل: 4.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Supra Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 10
ورژن: v1.22.8
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، معمایی ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Supra Games
رمز فایل: www.download.ir

Supraland Crash v1.22.8 - Portable

A new Supraland adventure full of exploration, puzzles and surprises... and way less combat.Crash is a new full fledged Supraland campaign that you select separately in the main menu of the game. It is not necessary to have finished the base game but we highly recommend it.Crash estimated playtime: ~10-15h . How does my main game progress/savegame relate to the DLC .

لینک دانلود