دانلود بازی Survival And Horror Hangmans Rope – TENOKE برای کامپیوتر

دانلود بازی Survival And Horror Hangmans Rope

Survival And Horror Hangmans Rope عنوان یک بازی اکشن، ماجراجویی و بقا ترسناک است که می‌توان آن را یکی از بهترین بازی‌های فرانچایز Survival And Horror دانست. آیا برای کشف راز شهر نفرین شده آماده اید؟ در فضای غرب وحشی و رویدادهای مرموز آن غوطه ور شوید و حقیقت را در مورد آنچه در خیابان‌های تیره و تار این شهر نهفته است، کشف کنید. پیش از هر چیزی این هشدار را به شما بدهیم که اگر به دنبال یک گیم پلی سریع و آسان هستید، به هیچ عنوان به سراغ این بازی نیایید، زیرا این بازی برای پلیر‌هایی ساخته شده است که عاشق چالش‌های دشوار هستند.

سری بازی‌های Survival & Horror مجموعه‌ای از تنظیمات و طرح‌های مختلفی هستند که زیر چتر یک سبک و مکانیک گرد هم آمده‌اند. Survival And Horror Hangmans Rope داستان یک شهر نفرین شده در غرب وحشی را روایت می‌کند. شما باید در این شهر نفرین شده و داستان هایش غرق شده و حقیقت را پیدا کنید. با ارواح مبارزه کنید، پازل‌های مختلف را حل کرده و بازماندگان را پیدا کنید، تا بتوانید به اسرار این شهر تیره و تار دست پیدا نمایید. تمرکز اصلی این عنوان بر روی گیم پلی چالش برانگیز و فضای غرب وحشی تاریک در ژانر بقا ترسناک است.

مجموعه‌ای از دشمنان در بازی Survival And Horror Hangmans Rope بر سر راه‌تان قرار خواهند گرفت که برای نابودی‌شان می‌توانید از اسلحه‌های گوناگونی استفاده کنید. همه چیز به شما بستگی دارد. استفاده از فسفر و سوزاندن آن باعث می‌شود تا دشمنان از شما دور شوند! این به شما بستگی دارد که در هر مبارزه انتخاب کنید که فسفر در دسترس را سوزانده و یا اینکه فرار نموده و در صورت نیاز به سمت ارواح شلیک کنید! بازی Survival And Horror Hangmans Rope نه تنها داستان جذاب و فوق العاده‌ای دارد، بلکه از گرافیک مطلوب نیز برخوردار است. جلوه‌های صوتی به خوبی تنظیم شده‌اند و به راحتی می‌توان حس ترس و اضطراب را از طریق کاراکتر اصلی داستان درک نمود.

نام: Survival And Horror Hangmans Rope
حجم فایل: 10.6
شرکت سازنده: Honor Games
تاریخ انتشار: 2023
امتیاز استیم: 7.7 از 10
نسخه: TENOKE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، ماجراجویی، بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Honor Games
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *