تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SVIBS ARTeMIS Modal Pro v6.0.2.0 x64

SVIBS ARTeMIS Modal Pro

نرم افزاری قدرتمند برای آنالیز مودال عملیاتی و آنالیز مودال تجربی می باشد که توسط شرکت SVIBS ساخته شده است. این نرم افزار SVIBS ARTeMIS Modal Pro که به صورت متن باز و همراه با رابط گرافیکی کاربرپسند ارائه شده می تواند برای تست مودال و حل مشکلات مودال نیز به کار گرفته شود. اگر شما بتوانید ارتعاشات یک سیستم مکانیکی را اندازه گیری کنید، SVIBS ARTeMIS Modal Pro نیز می تواند مودهایی برای تعیین پارامترهای دینامیکی سیستم شامل فرکانس های طبیعی، شکل مودها و ضرایب میرایی را در اختیار شما قرار دهد . از ویژگی های این نرم افزار SVIBS ARTeMIS Modal Pro می توان به نمایش سریع و خودکار نتایج، پشتیبانی از بی نهایت سنسور و نقاط داده، و پشتیبانی از فرمت های مختلف ورودی اشاره کرد . نرم افزار ARTeMIS Modal برای دو دهه بهترین ابزار در زمینه آنالیز مودال عملیاتی بوده است، و هم اکنون دارای متدهای چندارجاعی برای آنالیز مودال تجربی نیز می باشد. این نرم افزار امکان آنالیز نظارت بر سلامت ساختاری و انحراف شکل های عملیاتی را فراهم کرده است و می تواند چندین تست را برای افزایش دقت شکل مودها مدیریت کند .

از ویژگی های متنوع این نرم افزار : آنالیز مودال عملیاتی و تجربی ، تست مودال و حل مشکلات مودال ، اندازه گیری فرکانس های طبیعی، شکل مودها و ضرایب میرایی ، آنالیز نظارت بر سلامت ساختاری و انحراف شکل های عملیاتی ، مدیریت چندین تست برای افزایش دقت شکل مودها ، نمایش سریع و خودکار نتایج.  پشتیبانی از بی نهایت سنسور و نقاط داده ، پشتیبانی از فرمت های فایل ورودی متعدد.  دارای رابط گرافیکی کاربرپسند .

نام: SVIBS ARTeMIS Modal Pro
حجم فایل: 372.12 مگابایت
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.0.2.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SVIBS ARTeMIS Modal Pro v6.0.2.0

ARTeMIS Modal is a powerful software for operational modal analysis and experimental modal analysis, developed by SVIBS. This software, which is provided as open source and with a user-friendly graphical interface, can also be used to test the modal and solve modal problems. If you can measure the vibrations of a mechanical system, the ARTeMIS Modal can also provide you with modes to determine the system’s dynamic parameters, including natural frequencies, modes, and damping coefficients.

لینک دانلود