تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Tale of Immortal v0.8.2028 – Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/10 نسخه Tale of Immortal v0.8.2028 - Portable اضافه شد.

Tale of Immortal

بر اساس افسانه ها و تزکیه های چینی ساخته شده است. شما رشد خواهید کرد تا جاودانه شوید ، حیوانات ، کوه و فصل را تسخیر کنید ، انتخاب های خود را با دقت انجام دهید و سرنوشت خود را درک کنید. مانند یک اسطوره زندگی کنید .  با پس زمینه ای که حول افسانه ها و داستان های چینی باستان بنا شده است ، بازیکنان گزینه های تعاملی متنوعی با صحنه ها و NPC های درون بازی را در اختیار شما قرار می دهند که این امر روی داستان بازی تأثیر می گذارد و دنیای

 بازی Tale of Immortal

را متحول می کند. جاودانه شوید . مضمون بازی ترکیبی از کشت جاودانه و پس زمینه فرهنگی بی نظیر The Classics of Mountain and Sea است. بازیکنان سفر از یک انسان فانی به یک موجود قوی و خداگونه را تجربه خواهند کرد. یک جمله از تیم توسعه دهنده بازی Tale of Immortal : استودیوی ما امیدوار است که در این بازی ، بازیکنان مضمون “همیشه به قلب خود بمانند ، جرات مبارزه با مشکلات را داشته باشند ، انتخاب های خود را به دقت انجام دهند و سرنوشت خود را درک کنند .
” این بازی فقط از زبان چینی پشتیبانی می کند “
نام: Tale of Immortal
حجم فایل: 1.49 گیگابایت
شرکت سازنده: 鬼谷工作室
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 8
ورژن: v0.8.2028
نسخه: Portable
آپدیت: May 2021
زبان: چینی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 鬼谷工作室, Lightning Games
رمز فایل: www.download.ir

Tale of Immortal v0.8.2028 - Portable

 Tale of Immortal is an open-world sandbox based on Chinese mythology and cultivation. You will grow to become immortal, conquer the beasts from the Classic of Mountains and Season, make your choices carefully and grasp your own destiny.

لینک دانلود