تبلیغات
تبلیغات

بازی کامپیوتر Tales of Arise

Tales of Arise

بازی مورد انتظار اکشن و نقش آفرینی و جدیدترین نسخه از سری Tales است که برای عرضه در سال 2020 میلادی برنامه ریزی شده است . این بازی داستان دو شخصیت را از دو دنیای مختلف Dahna و Rena دنبال می کند . در توسعه ی این بازی تیمی متشکل از اعضای قدیمی و باتجربه ی سازنده ی این سری و توسعه دهندگان جدید حضور داشته اند و هدف آن ها این است که دوباره با استفاده از یک سبک زیبایی شناسی تیره این مجموعه را حایا کنید ، این بار آن ها سعی کرده اند تا بازی کمی غربی تر باشد تا برای مخاطبان این منطقه نیز جذابتر باشد . مینورو ایواموتو ، هنرمند دو بازی Tales of Zestiria و Tales of Berseria در این نسخه نیز به عنوان کارگردان هنری و طراح شخصیت ها بازگشته است .

بازی Tales of Arise

با استفاده از موتور قدرتمند Unreal Engine 4 در حال ساخت می باشد . این نسخه نیز ساختاری مانند دیگر بازی های سری دارد ، اگر چه سازندگان با حفط اصول و پایه ی سیستم مبارزات مجموعه سعی کرده اند تغییراتی در آن ایجاد کنند . همان طور که گفته شد بازی میان دو دنیای Dahna و Rena تقسیم شده است ، که اولی محیطی قرون وسطایی و دومی محیطی پیشرفته دارد . تکنولوژی های پیشرفته و جادویی Rena به مردم آن این اجازه را می دهد که بتوانند Dahna را تسخیر کنند و منابع آن را در اختیار گرفته و از مردم آن به عنوان برده استفاده کنند . شخصیت های اصلی یک مرد با نام Alphen از Dahna و یک زن با نام Shionne از Rena می باشد که با یک دیگر در حال سفر می باشند . طبق کفته ی تهیه کننده ی این بازی ، یوسوکه تومیزاوا ، توسعه ی این بازی قبل از معرفی عنوان Tales of Vesperia Definitive Edition در سال 2018 آغاز شده بود . اسم رمزی آن نیز Arise بود و هدف از ساخت آن ارزیابی مجدد و تکامل سری Tales بوده است . در حالی که دیگر بازی های این سری از یک موتور اختصاصی داخلی استفاده می کردند ، اما در این نسخه سازندگان به سراغ موتور دیگری رفته اند که به آن ها اجازه می دهد سطح کیفی گرافیک بازی را نسبت به قبل بسیار بالاتر ببرند . اکنون مدل های شخصیت ها و انیمیشن های حرکت ها نیز بسیار بهبود پیدا کرده است و می توان در مجموع سطح کیفیت فنی را در حد فیلم های و سریال های سه بعدی دانست .  
نام: Tales of Arise
شرکت سازنده: Bandai Namco Studios
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - ماجرایی
منتشر کننده: Bandai Namco Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Tales of Arise

Tales of Arise is an upcoming action role-playing game developed and published by Bandai Namco Entertainment. An entry in the Tales series, it is planned for release in 2020 for Microsoft Windows. The game follows two people from the opposing worlds of Dahna and Rena. Developed by a team composed of both series veterans and newcomers, the aim was to revitalize the Tales series using a darker aesthetic to stand out within the series and appeal to a Western audience. Minoru Iwamoto, artist for Tales of Zestiria and Tales of Berseria, returns as both character designer and art director. The game is built using Unreal Engine 4.

لینک دانلود