تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tales of Escape نسخه کرک شده PLAZA

Tales of Escape

یک بازی ماجرایی معمایی است که بازیکن را در درون یک اتاق مخفی و قفل‌شده قرار می‌دهد و او باید در زمان تعیین‌شده با حل کردن معماها و پشت سر گذاشتن چالش‌های مختلف راه فراری از این زندان پیدا کند. زمان در بازی از اهمیت زیادی برخوردار است و متأسفانه همه‌چیز بر علیه آن است! اگر اندکی زمان تلف کنید شکست خواهید خورد. داستان بازی حول محور یک معدن مخروبه طلا که در Yokon کانادا قرار دارد توسعه یافته است. در سال 1964، این معدن به دلیل رانش زمین مسدود شد و تمامی کارگران و افرادی که در درون آن حضور داشتند جان خود را از دست دادند. پس از این اتفاق، افسانه‌های عجیبی در ارتباط با معدن و کارکنان آن به وجود آمد. عده‌ای از افراد محلی معتقدند که روح افراد حاضر در معدن برای همیشه محبوس شده‌اند و وظیفه دارند تا از طلای موجود در معدن محافظت کنند. از آن زمان تاکنون افراد زیادی تلاش کرده‌اند تا طلای این معدن را استخراج کنند که کشته‌شده و یا در بهترین حالت فقط توانسته‌اند جانشان را نجات دهند. شما و تیمتان هم یکی از گروه‌های اکتشافی هستید که قصد دارید ماجراجویی‌هایی برای پیدا کردن طلا انجام دهید. پس از پیدا کردن یک راه مخفی که در انتها به قلب معدن می‌رسد تیم تصمیم می‌گیرد که وارد معدن شود. پس از رسیدن به اعماق معدن، زلزله‌ای مهیب اتفاق می‌افتد و راه‌های خروجی بسته می‌شود. تنها امید شما برای خارج شدن از این معدن وحشتناک روشن کردن آسانسوری قدیمی است که در نزدیکی شما قرار دارد. زمان کاملاً بر علیه شماست و اگر اندکی دیرتر عمل کنید اکسیژن موجود در معدن تمام شده و همگی خواهید مرد!

بازی Tales of Escape

در کنار کنترلرهای معمولی موس و کیبورد از هدست های واقعیت مجازی اچ تی سی وایو، والو ایندکس و آکیولس ریفت نیز پشتیبانی می‌کند که بازی را به گزینه‌ای ارزشمند برای دارندگان این هدست ها تبدیل می‌کند. 
نام: Tales of Escape
حجم فایل: 3.5 گیگابایت
شرکت سازنده: OnSkull Games
تاریخ انتشار: 2017
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: OnSkull Games
رمز فایل: www.download.ir

Tales of Escape - PLAZA

"Tales of Escape" is a series of 6 person multiplayer escape room adventures for virtual reality or desktop pc! Gather your friends and choose a story to play! Fight against the clock to solve the puzzles and get out of the room as fast as possible or take your time to experience a unique story each time.

لینک دانلود