دانلود بازی Tennis World Tour 2 Build 5953140 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/09 نسخه Tennis World Tour 2 Build 5953140 - Portable اضافه شد.

Tennis World Tour 2

در نقش بهترین بازیکن های جهان بازی کنید ، بر هر زمینی مسلط شوید ، مهارت های خود را بهبود ببخشید و برای مسلط شدن بر رده بندی جهانی تلاش کنید . این عنوان شامل چندین حالت مختلف برای بازی می شوند که هر کدام به صورت تک نفره و چند نفره ی آفلاین محلی یا آنلاین قابل تجربه هستند . مسابقات در

 بازی Tennis World Tour 2

  سریع تر شده اند و شامل انیمیشن های بیشتری می شوند ، سطح واقع گرایی بازی نیز افزایش یافته است . شما در این بازی قرار است حس واقعی تنیس را تجربه کنید و دوستان خود را به چالش بکشید . در بخش Career این بازی شما می توانید زندگی یک تنیس باز حرفه ای را به واقعی ترین شکل ممکن تجربه کنید ، شما می توانید در نقش او قرار بگیرید و به جای او نیز تصمیم بگیرید . همچنین شما در این بخش مدیریت فصل ، کارکنان ، تجهیزات و اسپانسرهای خود را نیز بر عهده دارید . مهم ترین و بزرگ ترین چالش شما در این بخش تبدیل شدن به یک ستاره ی جدید در دنیای ورزش تنیس است . توسعه دهندگان این بازی را طوری طراحی کرده اند که اگر جزو طرفداران حرفه ای ورزش تنیس باشید یا که فقط برای تفریح و سرگرمی به سراغ این بازی آمده اید ، در هر صورت بازهم می توانید از بازی کردن آن حسابی لذت ببرید . عناصر پویایی که به زمین بازی ها افزوده شده است ، بیش از پیش به واقع گرایی این عنوان می افزاید و باعث می شود تجربه ی شما از ورزش تنیس به بهترین شکل ممکن رقم بخورد . 
نام: Tennis World Tour 2
حجم فایل: 11.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Big Ant Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: Build 5953140
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Nacon
رمز فایل: www.download.ir

Tennis World Tour 2 Build 5953140 - Portable

Play as the world's top players or create your own player to try and dominate the world rankings. Faster paced, with more animations and more realism: experience the true sensations of tennis, in singles or doubles games, and challenge your friends locally or online. Your player, your decisions. In Career mode, you manage your season, your staff, your equipment and your sponsors. And if you are up to the challenge, you can become the new star of world tennis.

لینک دانلود