دانلود بازی ماجرایی The Colonists v1.5.10.1 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/20 نسخه The Colonists v1.5.10.1 - GOG اضافه شد.

The Colonists

یک بازی جذاب و ماجراجویی بوده که براساس بازیهای تخته ای ساخته شده است. این بازی توسط شرکت Pixel Cattle Games تاریخ 24 می 2019 در استیم منتشر شده است . در ابتدا شما نقش یک استعمارگر حرفه ای را ایفا می کنید که به دنبال تصاحب امپراطوری و مناطق مختلف است تا منطقه خود را داشته باشد.  در میان راه موانع و چالش هایی وجود دارد که با حل آنها می توانید به هدف نهایی یعنی استعمار دست پیدا کنید. شما باید با افکاری استعمارگونه کنترل چند ربات را برعهده گرفته و به مدیریت شهری درست خود بپردازید. نقشه بازی یک سیاره ناشناخته است و شما در تلاش هستید تا آن را تصاحب کنید. اگر بخواهیم

 بازی The Colonists

را تعریف کنیم، باید آن را بازی شهرسازی دانست که شهردار به مدیریت شهر و آبادانی آن می پردازد. بنابراین شما علاوه ایجاد زیرساخت های لازم منطقه موردنظر خود، باید محیطی آرامش بخش برای مردم ایجاد کنید و یک منطقه ای را به وجود آورید که در صلح و آبادانی قرار دارد. شما پس از آن که شهر کوچک خود را ساختید، می توانید با کسب آیتم ها به ایجاد کلان شهرهای بزرگ بپردازید و اکوسیستم قابل توجهی ایجاد کنید. بنابراین بسته به موفقیت شما در استعمار دارد و در صورتی که بتوانید به خوبی پیش روید، قادرید شهرهای بزرگتری هم ایجاد کنید. 
نام: The Colonists
حجم فایل: 329 مگابایت
شرکت سازنده: Codebyfire
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.5.10.1
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Codebyfire
رمز فایل: www.download.ir

The Colonists v1.5.10.1 - GOG

The Colonists is an adventure dynamic game that was developed based on the popular board game. Here you have to take on the role of a professional colonizer, who in the future will create a multifunctional empire from scratch. You will face a number of problems, challenges and difficult tasks, the correct solution of which will lead you to success. You will become part of an incredible urban planning adventure, where you need to take control of a group of robots. It is your charges that will help you recreate your plans many times faster.

لینک دانلود