تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Goatman کرک شده نسخه Early Access

The Goatman

درباره درخواست کمکی در یک دهکده به نام گرینفیلد می باشد که در تاریخ 23 فوریه 2019 اتفاق افتاده است . داستان های محلی می گویند که موجودی اسرا آمیز که نیمی شبیه بز و نیمی شبیه یک جن دارد به مردم حمله و حیوانات حمله می کند و بعد از این داستان ها بود که یک تیم تحقیقاتی نظامی عازم این منطقه می شود تا واقعیت را بررسی کند . بازی The Goatman یک بازی اکشن و ترسناک است که دارای 3 شخصیت قابل بازی است و هر کدام توانایی های منحصر به فردی دارند به عنوان مثال یکی متخصص مواد منفجره است ، دیگری متخصص حرکت هواپیماهای بدون سرنشین و … . در صورت تمام شدن منابعتان می توانید آنها را با کمک قطب نمای خودتان پیدا کنید و به سمت آنها حرکت کنید تا منابع لازم را به دست آورید . به خاطر داشته باشید که شما در پی شکار موجودی هستید که نمی دانید چیست و باید هیمشه آماده باشید چرا که تهدید های این موجود همیشه همراه شما خواهد بود . از دیگر امکانات

بازی The Goatman

می توان به : قابلیت بازی به صورت آنلاین و به شکار رفتن به صورت گروهی 3 نفره ، وجود چند حیوان برای گمراه کردن شما مثل گراز ، خرس ، مار و … ، امکان راندن هواپیماهای بدون سرنشین ، امکان استفاده از مواد منفجره C4 ، دارای چراغ قوه و قطب نما و کیت خدمات پزشکی در صورت زخمی شدن ، استفاده از رایانه های همراه برای کنترل هواپیمای بدون سرنشین ، مواد منفجره ، و … اشاره کرد . 
نام: The Goatman
حجم فایل: 2.79 گیگابایت
شرکت سازنده: MC Games
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 7
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ترسناک ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: MC Games
رمز فایل: www.download.ir

The Goatman - Early Access

It all began on February 23, 2019 with a call for help from the Greenfield village. It was alleged that a mysterious creature like a half goat and half demon attacked people and animals. Upon this call, a military research team set out. There are 3 different characters you can play in the game. Set the hunting strategy according to the characteristics of the character you choose.Use the lights, explosives, traps and drone to catch Goatman.

لینک دانلود