تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The Life and Suffering of Sir Brante v1.04.3 برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/02 نسخه The Life and Suffering of Sir Brante v1.04.3 - GOG اضافه شد.

The Life and Suffering of Sir Brante

یک بازی نقش آفرینی با گیم پلی بسیار سخت مبتنی بر داستان می باشد که در دنیایی پر از خدایان واقعی واقع شده است. در آن شما به یک سفر چالش برانگیز در طول زندگی بروید ، جایی که هر انتخابی که می کنید باید هزینه و نتیجه آن را بپردازید. آیا شما یک قاضی خواهید شد ، یا بر علیه نظم قدیمی توطئه خواهید کرد؟ جرات تصمیم گیری را داشته باشید. زندگی و رنج سر برانته یک RPG روایت محور است که در صفحات مجله قهرمان داستان زنده می شود. این داستان در دنیایی بیرحمانه که هر نوع مخالفتی بی رحمانه درهم شکسته می شود ، دنباله رو مردی است که جرات کرده است نظم موجود را به چالش بکشد. یک سفر مادام العمر را در پیش بگیرید و به فردی تبدیل شوید که بتواند سرنوشت خود را رقم بزند اما به یاد داشته باشید که آزادی هرگز ارزان نمی شود. زندگی در امپراتوری بزرگ آرکنیان سخت است و شرایط سخت آن از نظر شرایط تولد متعلق به شماست. شما یک فرد عادی هستید ، هیچ حق و حقوقی ندارید. برای بدست آوردن سرنوشت خود و تبدیل شدن به وارث حق میراث خانواده برانته ، باید با سنت و تعصب تخریب شده کنار بیایید. یک سفر مادام العمر از بدو تولد تا مرگ واقعی را آغاز کنید ، باید تحولات بزرگی را تحمل کنید ، با مشکلات روبرو شوید و بسیاری از گزینه های دشوار را انتخاب کنید. هر تصمیمی نه تنها بر قهرمان داستان ، خانواده و عزیزانش تأثیر خواهد گذاشت ، بلکه حتی ممکن است بنیان خود امپراتوری را نیز سرنگون کند. در بازی The Life and Suffering of Sir Brante زندگی هر شهروند شاهنشاهی توسط املاک و مستغلات آنها از پیش تعیین شده است. خدایان معروف به خدایان دوقلو این حقیقت را به جهانیان ارزانی داشته و انسانها را به تعداد زیادی تقسیم کرده اند. اشراف بر دیگران هدایت و فرمانروایی می کنند ، در حالی که روحانیون مردم را در یک مسیر واقعی هدایت می کنند و افراد پایین رنج می کشند و برای جلال امپراتوری زحمت می کشند. ممکن است سرنوشت خود را بدون سوال بپذیرند ، اما تغییر نظم کیهانی حاکم بر همه نیز در اختیار شماست. بازی The Life and Suffering of Sir Brante که به بخشهایی تقسیم شده است ، عملکرد بازیکن ، مهارتهایی را که کسب کرده است و همچنین سایر شرایط همپوشانی که یک خط داستانی منحصر به فرد را برای هر بازی در اختیار شما قرار می دهد ، ثبت می کند. هر تصمیمی پیامدهای خود را دارد و در تمام طول سفر پاسخگو خواهید بود. برای محافظت از خانواده و عزیزانتان ، تحمیل حکومت امپراطور و به دست آوردن ثروت ، یا تلاش برای تغییر جهان به دلخواه خود تصمیم خود را انتخاب کنید ، اما مواظب غرور و جاه طلبی باشید. برای زندگی خود بجنگید. شخصیت خود را توسعه داده و آموزش دهید و ویژگی هایی مانند عزم ، حساسیت و استقامت را مرتب کنید. تمام مهارت های قهرمان ، شروع با مهارت هایی که در دوران نوزادی به دست آورده اند ، بر شخصیت ، جهان بینی و روابط وی تأثیر می گذارد و در نهایت استعدادهای جدید و خطوط داستانی احتمالی را باز می کند. در

 بازی The Life and Suffering of Sir Brante

مسیر خود را پیدا کنید. اولین راهپیمایی کامل می تواند 15 ساعت شما را به سمت بالا ببرد. مسیرهای انشعابی متعددی که بر داستان درگیر تأثیر می گذارد ، هر بازی را به تجربه ای منحصر به فرد تبدیل می کند. یک قاضی نجیب شوید ، راه های تفتیش عقاید را بیاموزید ، به عنوان عضوی از یک جامعه مخفی انقلاب کنید یا هدفی کاملاً متفاوت را بپذیرید. شجاع باشید و سرنوشت باید به اراده شما خم شود. سیستم رستاخیز به شخصیت اجازه می دهد تا تجربه خود را پس از مرگ حفظ کند ، به بازیکن اجازه می دهد تا مراحل گذشته را ارزیابی کند و استراتژی خود را تنظیم کند. نه تنها زندگی خود بلکه مرگ خود را نیز کنترل کنید ، سپس همه چیز را در این چرخه مرگ و تولد دوباره به خطر بیندازید.
نام: The Life and Suffering of Sir Brante
حجم فایل: 1.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Sever
تاریخ انتشار: Mar, 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.04.3
نسخه: GOG
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی ، شبیه سازی ، استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 101XP
رمز فایل: www.download.ir

The Life and Suffering of Sir Brante v1.04.3 - GOG

A narrative-driven hardcore RPG set in a gritty world where the gods are real. Set out on a challenging lifetime journey, where every choice you make has a price to pay and consequence to it. Will you become an inquisitor, a judge, or conspire against the old order? Dare to decide!

لینک دانلود