تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ماجرایی The Survivalists – Farming نسخه GoldBerg

به روز رسانی :

1399/11/28 نسخه The Survivalists Farming - GoldBerg اضافه شد.

The Survivalists

عنوان یک بازی ماجرایی و اکشن می باشد که در سال 2020 توسط استودیو Team17 برای پلتفرم ویندوز طراحی و منتشر شده است. جزیره زنده است! با کشف اسرار آن ، خانه جدید خود را بهتر بشناسید در

 بازی The Survivalists

خانه شما با چرخه های شبانه روز تغییر خواهد کرد.شما باید حیوانات را برای غذا و مجموعه ای از دشمنان افسانه ای شکار کنید (یا شکار شوید!) ، که لزوما از دیدن شما خوشحال نیستند. خطر زندگی جزیره را بیش از حد پیدا می کنید یا  به دنبال به اشتراک گذاشتن تخصص ساختمان خود با دوستان خود هستید؟ The Survivalists این خواسته  شما را تحت پوشش قرار داده است! شما می توانید ماجراهای مشترک کامل ، به دست آوردن غنیمت ، تجارت و سرانجام زنده ماندن را در حالی که شما و حداکثر سه نفر دیگر در جزایر خارق العاده کاوش می کنید تجربه کنید. اگر از علاقه مندان به بازی های اکشن و ماجرایی هستید این بازی را از دست ندهید.
نام: The Survivalists
حجم فایل: 486 مگابایت
شرکت سازنده: Team17
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: GoldBerg
آپدیت: Farming
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن , ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Team17
رمز فایل: www.download.ir

The Survivalists Farming - GoldBerg

A living world full of surprises, secrets and danger awaits in The Survivalists, an adventure-filled survival sandbox set in The Escapists universe. Explore, build, craft and even train monkeys with up to three friends in a desperate bid to survive. Have you got what it takes to be a Survivalist?

لینک دانلود