تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Tipard 4K UHD Converter v9.2.28 ویندوز

Tipard 4K UHD Converter

یک ابزار فوق العاده برای تبدیل فرمت ویدیو های 4K می‌باشد. همانطور که میدانید کیفیت و رزولیشن فایل های ویدیویی به حد چشمگیری افزایش پیدا کرده است به طوریکه امروزه اکثر ما با ویدیو هایی با کیفیت 4K سر و کار داریم. به همین دلیل تبدیل فرمت های این رزولیشن به یکدیگر از دغدغه های امروز کاربران به شمار می رود. برای این منظور تصمیم گرفتیم تا

نرم افزار Tipard 4K UHD Converter

را به شما معرفی کنیم. نرم افزاری که به کاربران اجازه میدهد تا فرمت های ویدیویی 4K نظیر XAVC, MXF, AVCHD, MP4, H.264, MTS/M2TS, MOV, WMV, MKV, AVI و… را به یکدیگر تبدیل کنند. همچنین یکی دیگر از قابلیت های ویژه Tipard 4K UHD Converter تبدیل ویدیو به کیفیت های دیگر مانند 1080 میباشد. فایل های 4K از حجم نسبتا بالایی برخوردار هستند و ممکن است اکثر کاربران فضای کافی برای تمامی این فایل ها نداشته باشند به همین دلیل می‌توانید به کمک این برنامه به راحتی و بدون هرگونه مشکلی ویدیو های 4K خود را به کیفیت هایی مانند 1080 تبدیل کنید. اگر می‌خواهید در آیپد، تبلت و تلفن همراه خود ویدیو ها را مشاهده کنید نیز می‌توانید به کمک آن فایل ها را به فرمت های قابل پخش در دستگاه های ذکر شده تبدیل کنید.
نام: Tipard 4K UHD Converter
حجم فایل: 40 مگابایت
شرکت سازنده: Tipard
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v9.2.28
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Tipard 4K UHD Converter v9.2.28 - Win

4K UHD Converter has the capability to convert any 4K video format like XAVC, MXF, AVCHD, MP4, H.264, MTS/M2TS, MOV, WMV, MKV, AVI to your needed video format. This 4K Converter can convert 4K to 1080P video for you to enjoy on full HD devices. Also, it can convert 4K to common videos to play on portable devices like iPhone, iPad and other smart phones/tablets.

لینک دانلود