دانلود بازی Totally Accurate Battle Simulator v0.9.0.b

به روز رسانی :

1398/12/13 نسخه v0.9.0.b اضافه شد .

Totally Accurate Battle Simulator

یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Landfall Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . اگر شما هم جز آن دسته از طرفداران سری باز های استراتژیک هستید ، پیشنهاد می کنم هرگز این بازی را از دست ندهید زیرا این بازی قرار است تجربه ای جدید و منحصر به فرد را برای شما به ارمغان آورد . این سوال ممکن است برای خیلی ها تا به امروز پیش آمده باشد که فاتحان جنگ چگونه توانستند با استفاده از استراتژی مناسب ، به پیروزی های بزرگی دست یابند . Totally Accurate Battle Simulator این کمک را به شما می کند تا به تمامی پرسش های موجود در ذهنتان پاسخ دهید . سایر توضیحات : بازی این امکان را به شما می دهد تا تمامی شیوه های نبرد را با استفاده از ارتشی که در اختیارتان است ، مورد ارزیابی قرار داده و بهترین روش ها را برای نبرد در شرایط مختلف برگزینید . مهمترین هدف بازی ، هدایت و شکل دادن طرز تفکر پلیر در نحوه مبارزه است .

بازی Totally Accurate Battle Simulator

از گرافیک بالایی برخوردار نبوده اما وجود درون مایه جذاب باعث شده است تا برای یکبار هم که شده ، پلیرها آن را امتحان کند .  
نام: Totally Accurate Battle Simulator
شرکت سازنده: Landfall Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v0.9.0.b
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک و شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Landfall Games
رمز فایل: www.download.ir

Totally Accurate Battle Simulator v0.9.0.b

Totally Accurate Battle Simulator is a wacky physics-based tactics game. Experience accurate warfare through the ages. TABS uses state of the art physics-based simulation to provide you with never-before-seen insight to our greatest battles of history.

لینک دانلود