دانلود بازی Touhou Endless Dream Build 5923493 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/10/16 نسخه Touhou Endless Dream Build 5923493 - Early Access اضافه شد.

Touhou Endless Dream

یک بازی دو بعدی تیر اندازی جهنمی از بالا به پایین می باشد که در سال 2020 برای پلتفرم ویندوز منتشر شده است. در بازی Touhou Endless Dream بازیکنان می توانند از شخصیت های با توانایی های مختلف استفاده کنند ، وسایل قدرتمند را جمع آوری کنندتا خود و Gensokyo را از تاریکی مطلق که همه چیز را در بر گرفته است برهانید.

بازی Touhou Endless Dream

 از ویژگی random generation برخوردار است این بدان معناست که هیچ دو نتیجه بازی یکسان نیستند هر شروع مجدد تجربه جدیدی را به وجود می آورد که در آن شما با دشمنان ، رئیسان (boss) مختلف روبرو خواهید شد و سلاح ها و موارد مختلفی را جمع آوری می کنید که که می تواند به شما در ساخت تجارب جدید کمک کند. در طول بازی ، نقشه به طور مداوم توسط سیاه چاله ها تصرف می شود ، بنابراین مسیر خود را ترسیم کنید ، مشعل های خود را روشن کنید و راهی برای مقاومت در برابر تاریکی مطلق پیدا کنید. اگر طرفدار بازی های اکشن و ماجراجویی در زمینه بقا هستید این بازی هیجان انگیز را به هیج وجه از دست ندهید.
نام: Touhou Endless Dream
حجم فایل: 527 مگابایت
شرکت سازنده: a10a010, MyACG Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 5923493
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن , ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: MyACG Studio
رمز فایل: www.download.ir

Touhou Endless Dream Build 5923493 - Early Access

A bullet hell roguelike game. Players can utilize characters with different abilities, collect and assemble powerful items. Dance through an unending barrage of bullets to save both yourself and Touhou Gensokyo from the darkness that is engulfing everything.

لینک دانلود