تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tower Hunter Erzas Trial v1.1 – CODEX

Tower Hunter Erzas Trial

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2019 و توسط استودیو بازی‌سازی IceSitruuna طراحی و منتشر شده است. بازی شمارا به برج‌ها و آسمان‌خراش‌های ترسناک می‌برد و با رقبا و دشمنان مختلفی روبه‌رو می‌کند. هر برج دارای پس‌زمینه و ویژگی‌های محیطی خاصی است که موجب می‌شود حس اکتشاف و بررسی در هر محیط نسبت به مرحله قبلی متفاوت باشد. در هر مرحله و در هر محیطی چالش‌های بخصوصی وجود دارد که در نوع خود بی‌نظیر است. شخصیت اصلی بازی یک مبارز قهرمان به نام Erza است که با شیطان قراردادی امضا کرده است. این قرارداد او را به کمک طلسم قدرتمندی محافظت می‌کند به این صورت که بعد از هر بار مردن دوباره زنده شده و از جایی که شکست خورده بود بازی را شروع می‌کند. بعد از هر بار مردن، او به موجود قدرتمندتری تبدیل می‌شود که توانایی و مهارت بالاتری نسبت به قبل دارد.

بازی Tower Hunter Erzas Trial

به‌صورت دوبعدی طراحی شده است و به بازی‌های side-scroller کلاسیک شباهت‌های زیادی دارد. گیم پلی بازی به همراهی تمامی محتویات آن بسیار روان و پویاست و تجربه‌ی متمایزی به بازیکن منتقل می‌کند. کنترل روند بازی و شخصیت اصلی بسیار راحت و روان است به‌گونه‌ای که با هیچ مشکل و سردرگمی خاصی مواجه نخواهید شد. منابع و مهمات شما و از همه مهم‌تر طلسم‌ها محدود است و باید از آن‌ها به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. 
نام: Tower Hunter Erzas Trial
شرکت سازنده: IceSitruuna
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.1
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: IceSitruuna
رمز فایل: www.download.ir

Tower Hunter Erzas Trial - CODEX

With features of roguelite,players of Tower Hunter: Erza’s Trial fight their way up in the world of a giant tower with random modules. Different terrains are found in the towers, and there is exploration to do and challenges to overcome. Due to a contract between our heroine Erza and a demon, Erza is beamed back to the original start every time she dies. As time loops, Erza, becomes a strong fighter who can make her way to her target.

لینک دانلود