تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی شبیه ساز مترو و قطار Train Sim World 2

Train Sim World® 2

شبیه سازی قطار و لوکوموتیو ها را به تکامل رسانده است و توانسته یک بازی شبیه سازی با کیفیت بالا را عرضه کند . برای اولین بار در تمامی بازی های شبیه سازی قطار ، در این بازی سیستم کنترل دریچه گاز و افزایش سرعت قرار داده شده است تا شما بتوانید به عنوان راننده لوکوموتیو در آلمان با کیفیت بالاتری مسافرین را جا به جا کنید . حالا می توانید حمل و نقل های طولانی را در سراسر Sand Patch Grade از جمله ترمینال کامبرلند انجام دهید . همچنین در این بازی می توانید قطار های زیر زمینی لندن را نیز برانید و در به خوبی حرکت دادن آنها نیز استاد شوید . در بازی Train Sim World® 2 می توانید انواع مکان های زیبا بروید و با قطار ها به آنجا سفر کنید ، شما مسئول حمل و نقل مسافر و بار هستید و مسئول جان مسافرین هستید پس بهتر است مراقب باشید که اتفاقی برای آنها نیافتد و در کارتان تمرکز داشته باشید . کل بازی را می توانید شخصی سازی کنید و نحوه داستان بازی را می توانید هر گونه که خودتان تمایل دارید انجام دهید . امکانات قطار های موجود در بازی بسیار بالا است و شما می توانید انواع اطلاعات لازم را در آن ببینید و به آن اشراف پیدا کنید ، در این نسخه از بازی یک کنترل جدید قرار گرفته است که می تواند حالت های دوربین و نحوه نمایش رانندگی را تغییر دهد و به شکل دیگر آن را نشان دهد . دیگر امکانات

بازی Train Sim World® 2

بدین شرح است : مسیرهای معروف را با چالشهای منحصر به فرد کاوش کنید ، راننده قطار زیر زمینی در اولین ایستگاه زیر زمینی لندن با نام Bakerloo Line شوید ، وجود قطار جدید DB BR 406 ICE 3M که با سرعت بالای 250 کیلومتر در ساعت حرکت می کند و مسافرین را جا به جا می کند ، دارای ویژگی های نمادین و قابلیت شخصی سازی در بازی و … .  
نام: Train Sim World® 2
شرکت سازنده: Dovetail Games
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Dovetail Games - TSW
رمز فایل: www.download.ir

Train Sim World® 2

The evolution of train simulation! Master iconic locomotives on high-speed services, long freight hauls or precise commuter traffic, and get creative with customisation tools in this advanced sequel. Climb into the cab in Train Sim World 2.Drive high-speed inter-city German rail for the first time as you push the throttle and climb speeds in the famous DB ICE 3M out of Köln. Take on the challenge of hauling long freight across Sand Patch Grade including the Cumberland Terminal using the raw power of the CSX AC4400CW.

لینک دانلود