تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر WARSHIFT نسخه SKIDROW

به روز رسانی :

1395/07/23 نسخه جدید اضافه شد

WARSHIFT یکی از بازی های سبک اکشن ، نقش آفرینی و استراتژیک است که توسط کمپانی Cyril Megem طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Nominia Ltd برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . سال 2062 ، سیاره Enigma از طرف نژاد بیگانه ای به نام Atroid در جهانی موازی مورد حمله قرار می گیرد . به دلیل آنکه بدن آنها با محیط جدید سازگار نیست مجبورند از پوسته فیزیکی خارجی استفاده کنند که از هسته ای قدرتمند تعذیه می شود . همین مساله باعث شده است تا ارتشی عظیم از موجوداتی نیرومند پدید آید که می توانند خود را با هر شرایط محیطی و درجه حرارتی سازگار کنند . استحکامات دفاعی سیاره در برابر سلاح قدرتمند انرژی استفاده شده توسط بیگانگان موثر نیست . به زودی قدرت سیاره در اختیار این موجودات عجیب قرار خواهد گرفت و نیمی از سطح آن به یک بیابان بی جان تبدیل خواهد شد . زرادخانه ها و پادگان های مستعمره که روزی پر از سلاح و جنگجویانی شجاع بود حالا به ساختمان هایی متروکه ای بدل شده است . دیگر منابع مورد نیاز سیاره استخراج نمی شود و تمامی شرکت های بزرگ به حالت تعلیق درآمده اند . دیگر تحمل چنین وضعی غیر ممکن است ، دولت تصمیم می گیرد تا برای نجات جان انسان ها ، به کمک دانشمندان ارتشی جدید را خلق کند ، ناوگان نظامی به نام Delta و متشکل از سپاه سایبری ، ماشین آلات سنگین و ربات هوانورد بدون سرنشین .

سایر توضیحات : WARSHIFT ترکیبی منحصر به فرد از سبک اکشن ، نقش آفرینی و RTS را در کنار عناصر گیم پلی جذاب به ارمغان آورده است . بازی این امکان را به شما می دهد تا پایگاه های نظامی تاسیس کنید ، نیروهای نظامی را مدیریت نمایید و برای از بین بردن دشمنان از هر سلاحی که در اختیارتان است ، بهره ببرید . جالب است بدانید این بازی تنها توسط یک نفر به نام Cyril Megem ساخته شده است ، کسی که وظیفه تمامی بخش های طراحی ، گرافیک و برنامه نویسی را برعهده داشته است و تکمیل این پروژه به مدت 5 سال به طول انجامیده است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر WARSHIFT

 

مشخصات بازی WARSHIFT :

نام بازی : WARSHIFT پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Cyril Megem منتشر کننده : Nominia Ltd سبک بازی : اکشن ، نقش آفرینی و استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

WARSHIFT

لینک دانلود