تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Weed Shop 2 نسخه Portable

Weed Shop 2

یک بازی اول شخص است که شما در آن باید به عرضه و فروش ماریجوانا بپردازید . شما ابتدا از هیچ شروع می کنید و سپس کسب و کار خود را گسترش می دهید و کارمندان زیادی را استخدام خواهید کرد . روزهایی که باید در زیر زمین یا آپارتمان کوچک خود با استرس زیاد به کشت علف می پرداختید ، تمام شده است و بازی Weed Shop 2 بازگشته است تا به شما این امکان را بدهد به صورت قانونی به کاشتن ماریجوانا بپردازید . هدف اصلی شما استفاده ی پزشکی از این گیاه است و باید سعی کنید تا به یکی از بزرگترین و بهترین فروشنده های آن تبدیل شوید . شما قادر خواهید بود تا انواع مختلف این گیاه را کشت کنید و آن ها را به بازار عرضه کنید . بسیاری از تجهیزات و وسایلی که دارید قابل ارتقا هستند تا راحتتر بتوانید با آن ها کار کنید . همچنین شما می توانید ظرفیت مواردی مثل انبار را نیز گسترش دهید . علاوه بر آن شما می توانید فروشگاه خود را در داخل مزرعه یا بیرون از آن قرار دهید و هر طوری که می خواهید آن را شخصی سازی کنید . شما این امکان را خواهید داشت تا برای کارهایی مثل فروش ، امنیت ، تبلیغات و غیره کارمندانی را استخدام کنید و سپس تعداد آن ها را بیشتر کنید . تعداد زیاد ماموریت مختلف و دستاورد در

بازی Weed Shop 2

وجود دارد که شما می توانید آن ها را انجام دهید یا به دستشان آورید . برای اینکه زودتر کار خود را گسترش دهید ، باید محصولات باکیفیت و درجه یکی را تولید کنید ، به همین منظور باید از بهترین وسایل و تجهیزات استفاده کنید و بهترین خاک را تهیه کنید ، در ضمن باید مراقب آفت ها نیز باشید تا محصول شما را از بین نبرد . یکی از کارهای جالبی که می توانید برای افزایش مشتری انجام دهید ، این است که نمونه های رایگان در برخی مناطق توزیع کنید . تبلیغات را دست کم نگیرید ، در صورتی که در این بخش خوب عمل کنید و محصولات خوبی نیز تولید کنید ، می توانید خیلی زود به هدف خود یعنی بهترین شدن برسید . 
نام: Weed Shop 2
حجم فایل: 556 مگابایت
شرکت سازنده: ADhD Studios
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 4923151
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز - مدیریتی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Weed Games
رمز فایل: www.download.ir

Weed Shop 2 - Portable

The days of growing weed in your basement or some grimy apartment are over! Weed Shop 2 is going back to Cali where Proposition 64 was just passed, making recreational use of Marijuana completely legal. Your goal - to finally purchase that 89 Camaro you've been dreaming of (or become a weed kingpin, whatever tickles your pickle) by turning a run-down medical marijuana dispensary from 2014 into the hottest Weed Shop in the country!

لینک دانلود