تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Westmark Manor v1.040 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/04 نسخه Westmark Manor v1.040 - GOG اضافه شد.

Westmark Manor

درباره شخصی مرموز به اسم تئودور وستمارک است ، او متصدی بخش تاریخ باستان مجموعه است و شخصی است که چیزهای عجیب و غریب زیادی دیده است و این اواخر به تحقیق درباره فرمولی کیمیاگری که گفته می شود توانایی کنترل فضا و زمان را دارد ، پرداخته است و آن را بعد از سالها تحقیق بالاخره در مکانی به نام وارنوم در نروژ پیدا کرد و یافته های خود را بدون معطلی به خانه خود بازگرداند تا بدون حواس پرتی درباره آن تحقیق کند و بتواند به طور کامل آن را مطالعه کند . او اینکار را برای اینکه همسر بیمارش الیزابت را درمان کند ، کرده است اما نمی داند که پشت این ماجرای ها ممکن است یک کابوس وجود داشته باشد و اتفاقاتی هولناک را منجر شود . بازی Westmark Manor در سبک ترسناک و تلاش برای بقا است و داستان بازی بعد از اینکه شما نتایج را به دست آوردید اتفاق می افتد ، شما باعث می شوید موجودی که مدت ها است در خانه شما پنهان شده به بیرون بیاید و حالا باید به اکتشاف در راهرو ها و اتاق های خانه بپردازید و آن را قبل از اینکه شما را پیدا کند پیدا کنید و بکشید . اما این کار ، اصلا ساده نخواهد بود چرا که این موجود مدت ها است در این خانه زندگی می کند و همه جای آن را می داند .

 بازی Westmark Manor

با معماهای فراوانی که در عمارت شما قرار گرفته اند پر شده است . در هر مرحله ممکن است اشیا وجود داشته باشد که در مرحله بعد به آن نیاز داشته باشد و هر مرحله در تعامل با مرحله قبلی است . در هر مرحله اگر در جایی گرفتار شدید که نتوانستید معمای آن را حل کنید می توانید با گشتن در اتاق یا راهرو های آنجا سر نخ هایی پیدا کنید که راز مرحله ا برای شما افشا می کند . 
نام: Westmark Manor
حجم فایل: 2.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Nodbrim Interactive
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.040
نسخه: GOG
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، معمایی ، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Toadman Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Westmark Manor v1.040 - GOG

Theodore Westmark is a curator at the department of ancient history. A man who has seen many odd things in his life but has delved into research into the occult as of late. He has devoted years of his life in the search for an ancient alchemical formula that is said to control space and time. He found what he was looking for in Vörnum, an island off the coast of Norway.He brought all the material back to his home in order to study it without distractions.

لینک دانلود