دانلود پکیج یونیتی سطوح خیس Wet Stuff v4.0.0

Wet Stuff

نام یکی از ابزار های بسیار کاربردی برای موتور بازی سازی Unity می باشد که به شما امکان می دهد تا بتوانید به راحتی و با سرعت بالا انواع سطوح خیس را ایجاد نموده و به راحتی برچسب ها را در صحنه ها و سطوح جایگذاری نموده تا بتوانید اجسام مورد نظر خود را بارانی جلوه دهید. برچسب ها توانایی پیکربندی شدن با یک سری از ابزار های قدرتمند و متحرک به وسیله استفاده از جدول زمانی برای شبیه سازی افکت های بسیاری از جمله آب ، خشک شدن گودالها ، سطوح مرطوب و غیره… را بدون نیاز به تغییر هیچ یک از جزئیات و یا مواد را دارا می باشند.

پکیج یونیتی Wet Stuff

توانایی پشتیبانی از سیستم پیکربندی قدرتمند برای ایجاد دامنه وسیعی از افکت ها مانند باران ، گودال ، چکه کردن لوله ها ، طوفان و غیره… را نیز دارا می باشد.

ویژگی های نرم افزار Wet Stuff:

توانایی ایجاد سطوح با افکت بارانی و خیس با سرعت بالا

توانایی استفاده آسان از برچسب های موجود در نرم افزار

پشتیبانی از واقعیت مجازی ، توانایی ایجاد سطوح خیس در زمان اجرا

توانایی ایجاد افکت های پاشیده شدن آب در سیستم ذرات

پشتیبانی از سیستم پیکربندی قدرتمند برای ایجاد دامنه وسیعی از افکت ها مانند باران ، گودال ، چکه کردن لوله ها ، طوفان و غیره…

نام: Wet Stuff
حجم فایل: 110 مگابایت
شرکت سازنده: unity
ورژن: v4.0.0
زبان: انگلیسی
رمز فایل: www.download.ir

Wet Stuff v4.0.0

Wet Stuff makes it easy to instantly make any surface appear wet; simply place decals into the scene and surfaces within will appear wet. Decals can be configured with a powerful set of tools and animated using timeline to simulate many effects such as water buildup, puddles drying out, slightly damp surfaces and more - all without modifying any textures, materials or shaders.

لینک دانلود