تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار WinImage v10.00 نسخه ویندوز

WinImage

یک نرم افزار تهیه فایل پشتیبان یا IMG از دیسک های CD ، DVD و بلوری است که همچنین قابلیت خواندن و ویرایش بسیاری از قالب ها و سیستم های نسخه پشتیبانی img از جمله DMF ، VHD ، FAT ، ISO ، NTFS و … را دارا می باشد . با این نرم افزار تفاوتی نمی کند که از روی چه چیزی قصد تهیه نسخه پشتیبان یا بک آپ دارید و هر دیسکی می تواند با این نرم افزار IMG تولید کند و آن را به عنوان نسخه پشتیبان حفظ نمایید . با استفاده از نرم افزار WinImage ، می توانید فایل بر روی انواع دیسک را بر روی هارد مجدداً برگردانید ، محتوای آن را مشاهده کنید ، فایل های مبتنی بر فایل Image را استخراج کنید ، فایل ها و دایرکتوری های جدیدی اضافه کنید ، فرمت را تغییر دهید و حتی یک نسخه جدید تر را بر روی نسخه قدیمی تر ایجاد کنید ، که همین قابلیت ها می تواند بسیار مفید و سودمند باشد . همه این موارد در یک نرم افزار بسیار سبک و کم حجم با رابط کاربری ساده گنجانده شده است . از دیگر ویژگی های

نرم افزار WinImage

می توان به : امکان تهیه Image از روی فلش مموری یا انواع درایور USB ، امکان ویرایش و استخراج اطلاعات نسخه های پشتیبان ، امکان پشتیبانی گیری مجدد بر روی نسخه قبلی و … اشاره کرد .
نام: WinImage
حجم فایل: 2.5 مگابایت
شرکت سازنده: Gilles Vollant Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v10.00
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

WinImage - v10.00

WinImage is a fully-fledged disk-imaging suite for easy creation, reading and editing of many image formats and fileystems, including DMF, VHD, FAT, ISO, NTFS and Linux.The disk image is an exact copy of a physical disk (floppy, CD-.ROM, hard disk, USB, VHD disk, etc.) or a partition that preserves the original structure.

لینک دانلود