تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Wise JetSearch v3.2.3.212 – Win

Wise JetSearch

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی بوده که به شما اجازه میدهد تا به سرعت و تنها ظرف چند ثانیه فایل ها و یا پوشه های خود را پیدا کنید. همانطور که میدانید یکی از دغدغه های کاربران عملکرد کند سیستم جست و جو ویندوز میباشد، به این صورت که شما با جست و جوی نام یک فولدر و یا فایل باید مدت ها صبر کرده تا ویندوز تمامی فایل ها با نام وارد شده را به شما نمایش دهد، البته ناگفته نماند که این فرایند به هارد دیسک شما نیز ارتباط دارد اما در حالت کلی زمان جست و جوی ویندوز در اکثر موارد ضعیف و کند میباشد. حال نرم افزار Wise JetSearch میتوانید این مشکل را رفع و یک جایگزین فوق العاده به عنوان جست و جوگر ویندوز به حساب آید. سرعت جست و جو در

نرم افزار Wise JetSearch

به حدی بالاست که مهم نیس هارد شما HDD باشد یا SSD، میتوانید فایل و یا پوشه مورد نظر خود را در عرض چند ثانیه پیدا کنید. یکی از ویژگی های فوق العاده آن استفاده از کلمات کلیدی میباشد، به طوریکه اگر اسم فایل و یا پوشه از یادتان رفته است میتوانید یک کلمه از آنرا جست جو کرده و برنامه به شما فایل مورد نظر را پیشنهاد دهد. تمامی محتویات سیستم خود را به کمک این برنامه میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کرده و از آنها استفاده کنید.
نام: Wise JetSearch
حجم فایل: 2.7 مگابایت
شرکت سازنده: WiseCleaner
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.2.3.212
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Wise JetSearch v3.2.3.212 - Win

Input your keywords, select the drive and then start to search. After searching, Wise JetSearch will show you the searching results such as file/folder name, path, size and last modified date. Also, a right click can provide you with a direct and convenient way to deal with the file/folder you found out.

لینک دانلود