تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Wondershare Fotophire Photo Editor v1.8.6716

Wondershare Fotophire Photo Editor

یک ابزار جامع برای ویرایش تصاویر با بیش از 200 افکت حیرت انگیز میباشد. همانطور که میدانید ویرایش تصاویر به صورت حرفه ای با برنامه هایی نظیر فتوشاپ به سادگی قابل انجام است، اما متاسفانه محیط برنامه های حرفه ای مانند فتوشاپ نیازمند آموزش های مقدماتی میباشد. حال اگر برنامه ای کم حجم، ساده اما کاربردی در این زمینه وجود داشته باشد به کمک آن به آسانی میتوانید به ویرایش تصاویر خود با بیشمار ابزار بپردازید. نرم افزار

Wondershare Fotophire Photo Editor

یکی از آن برنامه ها میباشد. این برنامه با داشتن طیف گسترده ای از ابزار ها به شما این اجازه را میدهد تا تصاویر خود را به بهترین شکل ممکن درآورده و از افکت های بینظیر این برنامه نهایت استفاده را ببرید. عکس های خود را کم نور و یا با نور زیاد ایجاد کنید. Wondershare Fotophire Photo Editor شامل سه برنامه Photo Editor ، Photo Cutter و Photo Eraser میباشد. به کمک این برنامه عکس های خود را به یک اثر هنری تبدیل کنید، همچنین میتوانید تصاویر را با تمامی فرمت های تصویری موجود ذخیره کنید. علاوه بر این رابط کاربری فوق العاده و ساده برنامه باعث شده تا کاربران دیگر نیازی به راهنمایی اولیه نداشته باشند و به راحتی تصاویر خود را ویرایش کنند.
نام: Wondershare Fotophire Photo Editor
حجم فایل: 68 مگابایت
شرکت سازنده: Wondershare
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.8.6716.18541
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Wondershare Fotophire Photo Editor v1.8.6716.18541

Perfect your photos and apply 200+ effects. Whether you need to fix a poorly lit photo or make your photo more captivating, you can easily do that with it.

لینک دانلود