تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر WRC 8 FIA World Rally Championship v1.5.1

به روز رسانی :

1398/12/12 نسخه WRC 8 FIA World Rally Championship v1.5.1 اضافه شد.

WRC 8 FIA World Rally Championship

سخت ترین و غیرقابل پیش بینی ترین بازی مسابقه ای motorsport در جهان است . رانندگان، راهنمای رانندگان و مسئولان فنی باید با یکدیگر هماهنگ شوند تا بتوانند در سخت ترین شرایط آب و هوایی نیز اول شوند . سیستم جدید آب هوا که به بازی اضافه شده است باعث می شود، برف، باران و طوفان در رانندگی تاثیر بیشتری بگذارند . کنترل ماشین نیز با توجه به آب و هوا و محیط هایی که در آن مسابقه می دهید، تغییر می کند . برای برنده شدن در مسابقات باید تایر ها، سیستم کنترل و بقیه قسمت های ماشین خود را برای محیطی که قرار است در آن مسابقه دهید، آماده کنید و حتما یادتان باشد که قبل از هر کاری از تیم بررسی آب و هوا، مشورت بگیرید تا بتوانید ماشین خود را برای شرایط های مختلف آب و هوایی، آماده کنید . شما می توانید افراد مختلف از جمله، مکانیک، مهندس، پزشک، هواشناس، مدیر بخش مالی و … را استخدام کنید تا در شرایط مختلف به شما کمک کنند و بتوانید مقام اول را کسب کنید . در فصل 2019 این بازی بیش از 50 تیم مختلف، 14 رالی و بیش از 100 استیج مختلف وجود دارد .

بازی WRC 8

بیش ترین امکانات را در بین بازی های مسابقه ای آفرود دارد که می تواند با گرافیک خیره کننده و گیم پلی جذاب و واقعی خود، شما را برای ساعت ها سرگرم کند . این بازی توسط استودیو KT Racing ساخته شده و قرار است در سپتامبر 2019 برای پلتفرم Microsoft Windows منتشر شود . 
نام: WRC 8
شرکت سازنده: KT Racing
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.5.1
نسخه: Codex
زبان: انگلیسی
پلتفرم: PC
سبک بازی: ورزشی - مسابقه ای - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Bigben Interactive
رمز فایل: www.download.ir

WRC 8 FIA World Rally Championship v1.5.1

The WRC championship is the most difficult and unpredictable motorsport competition in the world. Drivers, co-drivers and technical staff have to constantly adapt to get the best from their cars and be the fastest on each surface, whatever the weather, both day and night. With the new dynamic weather system developed for WRC 8, rain, snow and hailstorms have a bigger impact, resulting in a much more true to life simulation. Road grip changes during the race, cars need to be tuned specifically for each special stage, tyre choices and stock management need to be considered, and making proper use of the weather team to get the best advice... The weather is much more than a visual effect - now it's finally coming into its own, adding a whole new dimension to the game.

لینک دانلود