تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Wuppo Definitive Edition نسخه PLAZA

Wuppo یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Knuist & Perzik طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی SOEDESCO Publishing برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . به جهان شگفت انگیز Wuppo خوش آمدید ! مبارزه با دشمنان متعدد ، جمع آوری آیتم های بی شمار و حل معماهای همهجانبه، همه اینها زمانی رخ می دهد که شما در حال کاوش در مورد تاریخچه این جهان بوده و سعی دارید با استفاده از اطلاعات به دست آمده محل جدیدی را برای ادامه زندگی بیابید .

سایر توضیحات : پس از دست دادن خانه خود ، یک Wum برای آنکه بتواند مکان جدیدی را برای زندگی پیدا کند ، سفر طولانی را در پیش دارد . ماجراجویی شما از پناهگاه شهری Popocity تا cavernous Bliekopolis ادامه خواهد داشت . در طول این سفر شما باید مکان های جادویی را کشف کرده و با موجودات عجیب و غریب بسیاری روبرو شوید . اما شخصیت اصلی بازی از هیچ سلاح و جادویی برخوردار نیست و تنها با استفاده از شوخ طبعی و جذابیت می توانید این سفر بزرگ را با موفقیت پشت سر گذارد . Wuppo در واقع پروژه دو مرد احساساتی است که در آن تمامی تصاویر با دست طراحی شده و این امکان را به شما می دهد تا در یک جهان بزرگ به اکتشاف بپردازید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Wuppo

 

مشخصات بازی Wuppo :

نام بازی : Wuppo پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Knuist & Perzik منتشر کننده : SOEDESCO Publishing سبک بازی : اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینی نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Wuppo

لینک دانلود