تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Xenonauts 2 Beta 19.1 – Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/17 نسخه Xenonauts 2 Beta 19.1 - Early Access اضافه شد.

Xenonauts 2

یک بازی استراتژیک تک نفره است که در آن شما می توانید یک سازمان نظامی چند ملیتی را که از سیاره ما در برابر حمله بیگانگان دفاع می کند کنترل کنید. با فرازمینی ها در یک مبارزه پر از تنش و پیچیده در انواع نقشه ها و مأموریت ها مبارزه کنید ، و در حال جنگیدن تحقیق در مورد فن آوری آنها برای باز کردن قفل سلاح و تجهیزات جدید را نیز فراموش نکنید اینگونه می توانید به سلاح های پیشرفته ای که آنها در اختیار دارند دسترسی پیدا کنید.

بازی Xenonauts 2

در سبک استراتژیک در زمان واقعی است و وظیفه شما در آن این است که پایگاه های خود را ایجاد کرده ، آنها را توسعه دهید و تلاش کنید که از فرازمینی ها پیشی بگیرید. این بازی لایه هایی از استراتژیک و تاکتیک دارد که هردوی آن با هم رابطه دارد و شما باید بتوانید تاکتیک های مناسبی را برای مبارزه با فرازمینی ها به کار بگیرید. از دیگر ویژگی های بازی Xenonauts 2 می توان به : سیستم مبارزات دقیق که به شما امکان کنترل دقیق و عالی را بر روی سربازانتان می دهد و با دقت بسیار بالایی می توانید جنگ علیه آنها را پیش ببرید، وجود چرخه روز و شب در بازی که هیجان بازی را برای بازیکن دو چندان می کند، شبیه سازی عمیق بازی و ساختار غیر خطی و … اشاره کرد.
نام: Xenonauts 2
حجم فایل: 3.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Goldhawk Interactive
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: Beta 19.1
نسخه: Early Access
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Goldhawk Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Xenonauts 2 Beta 19.1 - Early Access

XENONAUTS-2 is a vast single player strategy game in which you control a multi-national military organisation defending our planet from alien invasion. Battle the extraterrestrials in tense, complex turn-based combat across a variety of maps and missions, recovering and researching their technology to unlock new weapons and equipment!

لینک دانلود