تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار اندروید YouCut – Video Editor v1.322.80

YouCut-Video Editor & Video Maker,No Watermark PRO نام اپلیکیشن ویرایش ویدئو است که توسط شرکت InShot Inc برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . اگر به دنبال یک ابزار حرفه ای و تخصصی برای وایرایش کردن ویدئو های خود هستید این نرم افزار برای شما ساخته شده است . با استفاده از امکانات و قابلیت هایی که این اپلیکیشن در اختیار شما می گذارد می توانید به راحتی تمام ویدئو های مورد نظرتان را در کمترین زمان ویرایش کنید و آن ها را در گوشی اندروید خود ذخیره کنید . در این اپلیکیشن شما می توانید چند ویدئو را با یکدیگر ادغام کنید و یک ویدئوی کامل بسازید . هر قسمت از ویدئوی مورد نظرتان را میتوانید برش دهید و حذف کنید . شما می توانید مدت زمان ویدئوی مورد نظرتان را کوتاه تر کنید و به صورت کامل مدت زمان پخش کلیپ را کنترل کنید . شما می توانید بر روی ویدئو های مورد نظرتان صدا پخش کنید و یا آهنگ بگذارید . رنگ و ابعاد ویدئو را تنظیم کنید و به گونه ای در بیاورید که مورد پسندتان است . از فیلتر های خاصی که در این برنامه قرار داده شده است استفاده کنید . با این نرم افزار شما همیشه یک ابزار حرفه ای با رابط کاربری آسان برای ویرایش کردن ویدئو های خود همراه دارید . اگر می خواهید به این نرم افزار دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید .
نام: YouCut - Video Editor
حجم فایل: 25 مگابایت
شرکت سازنده: InShot Inc
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.322.80
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 4.3 و بالاتر

YouCut - Video Editor - v1.322.80

YouCut is the best Video Editor and Video Maker, free Video Trimmer and Joiner app for YouTube, Instagram, Tik Tok and other social media.FREE & No Watermark!Features:
Free Video Editor & Video Maker
YouCut has the most useful features that other top pro YouTube video editor, or Tik Tok editor, slideshow maker app have, but Youcut is free and has no banner ads Video Merger & Video Joiner
Merge video clips into one video. It is a professional video maker for YouTube, also the pro video cutter and video joiner, helps rotate video and crop video, compress and combine videos without losing quality.

لینک دانلود