تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Zoria: Age of Shattering Prologue

Zoria: Age of Shattering Prologue

یک تجربه ی نوبتی تکنیکی نقش آفرینی را به بازیکن ها ارائه می دهد و همچنین دنیای Zoria را به آن ها معرفی می کند . این بازی شامل یک داستان منحصر به فرد در جهانی پر از جادو ، تاریخ باستانی و اسرار بی شمار می شود . همچنین سیاه چاله های خطرناک ، مبارزات حماسی ، جادو ، مبارزات دور و نزدیک و داستانی درباره ی اکتشاف و ماجراجویی نیز در این بازی وجود دارند . داستان

بازی Zoria: Age of Shattering Prologue

از زمانی شروع می شود که بازیکن مسئولیت پایگاه را بر عهده می گیرد و سپس اولین داستان های جهان بازی روایت می شوند تصویری از آن و ساکنانش را برای ما ترسیم می کنند . گیم پلی این عنوان ترکیبی منحصر به فرد از سبک های اکشن ، ماجرایی ، نفش آفرینی و مدیریت تکنیکی می شود . شما می توانید در سر تا سر سرزمین زیبای Zoria به جست و جو و اکتشاف بپردازید ، در جنگ های حماسی شرکت کنید و به سیاه چاله های خطرناک سفر کنید . ماجراهای بازی به صورتی طراحی شده اند که بسته به تصمیم ها و انتخاب های بازیکن تغییر می کنند ، همچنین راه های زیادی برای به اتمام رساندن آن ها طراحی شده است که هر کدام با یک دیگر تفاوت دارند . شما باید بسته به توانایی ها ، قابلیت ها و مهارت هایی که دارید و همچنین سبک بازی خود و این که در چه سطحی قرار دارید ، بهترین مسیر را برای ماجراجویی انتخاب کنید . این بازی همچنین شامل یک سری ماموریت فرعی نیز می شود و شما می توانید به منطقه ها و سیاه چاله هایی که پیش از دیده اید نیز دوباره سفر کنید . مبارزه های این عنوان به صورت نوبتی و تکنیکی می باشد و با الهام از بهترین سیستم های مبارزه ی بازی های دیگر طراحی شده است . شما می توانید شخصیت خود را هر طوری که دوست دارید بسازید و شخصی سازی کنید و سپس برای قوی تر شدن ، ارتقا دهید . 
نام: Zoria: Age of Shattering Prologue
حجم فایل: 2 گیگابایت
شرکت سازنده: Tiny Trinket Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: Steam Backup
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Tiny Trinket Games
رمز فایل: www.download.ir

Zoria: Age of Shattering Prologue - Steam Backup

A turn-based, tactical, party-based RPG experience introducing the player to the world of Zoria. A unique story in a world filled with magic, ancient history and countless mysteries. Dangerous dungeons, epic fights, magic, ranged and melee combat, a story of discovery and adventure. The story follows the events that lead to the player taking charge of the Outpost, the Recruiting of its first party of followers and the stories encountered along the way, stories that, together, paint a picture of the world and its inhabitants.

لینک دانلود