دانلود مجموعه بازی Shenmue 1-2-3 نسخه کرک شده Codex

به روز رسانی :

1398/12/27 نسخه Shenmue 3 Big Merry Cruise - Codex اضافه شد.

Shenmue

یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی D3T طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی SEGA برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . ریو عمیق تر به عالم جنایت می پردازد ، با یکی از استادان هنرهای رزمی ملاقات می کند و ریو در سفر خود از استاد کمک هایی درخواست می کند و بینش خود را نسبت به مرگ پدرش تغییر می دهد و اسرار آینه اژدها را که در پس مرگ پدرش پنهان شده را پاسخ می دهد . نسخه اصلی بازی Shenmue I & II در سال های 2000 و 2001 برای Dreamcast منتشر شده بود . این یکی از اولین بازی ها با یک جهان باز است که در آن چرخه روز و شب ، تغییرات آب و هوا و فروشگاه های باز و با امکان خرید به چشم می خورد .

داستان یک انتقام . در سال 1986، هنرمند نوجوان جوجیتسو ، ریو هزوکی به دلیل قتل پدرش ایوان هزوکی توسط یک مرد چینی به نام Lan Di ، به خانه بازگشته است . لین دی در سرقت یک آثار معروف به آینه اژدها دست داشته است . ریو قسم می خورد تا انتقام پدرش را بگیرد و جستجوی برای پیدا کردن لن را آغاز می کند . اولین بازی در این سری با Shenmue داستان را شروع می کند . همانطور که Ryo در اطراف یوکوسوکا ژاپن گشت می زند ، سرنخ هایی در مورد قتل پدرش را جمع آوری کرده و با گانگستر های ناسالم در طول مسیر برخورد می کند . قدم بعدی Shenmue II تلاش Ryo برای عبور از دریا و رسیدن به هنگ کنگ را روایت می کند .

نام: Shenmue
شرکت سازنده: D3T
تاریخ انتشار: 2018
زبان: انگلیسی
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SEGA
رمز فایل: www.download.ir

Shenmue 3 Big Merry Cruise - Codex

Originally released for the Dreamcast in 2000 and 2001, Shenmue I & II is an open world action adventure combining jujitsu combat, investigative sleuthing, RPG elements, and memorable mini-games. It pioneered many aspects of modern gaming, including open world city exploration, and was the game that coined the Quick Time Event (QTE). It was one of the first games with a persistent open world, where day cycles to night, weather changes, shops open and close and NPCs go about their business all on their own schedules. Its engrossing epic story and living world created a generation of passionate fans, and the game consistently makes the list of “greatest games of all time”.

لینک دانلود