تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی A Little Obsessed With Autumn Calabrese

A Little More Obsessed

فیلم آموزشی محصول کمپانی Beachbody و به زبان انگلیسی است . فیلم آموزشی A Little Obsessed With Autumn Calabrese شامل یک سری تمرین خواهد بود که به شما کمک می کند نه تنها در کاهش وزن بلکه در بهبود ترکیب و کیفیت بدن خود نیز موثر واقع شوید . بنابراین ایده ایجاد کمی وسواس چیست؟ چند ماه پیش ، Beachbody مجموعه 80 روز وسواس را اعلام کرد ، که فوراً همه هواداران تمرین خانگی را علاقه مند کرد . سازندگان این دوره نویدبخش یک تکنیک فوق العاده مؤثر برای تحول پدیدار بدن ، به ویژه مناطقی با مشکل مانند شکم ، باسن و پاها هستند . برای اینکه شما را برای برنامه جدید آماده کرده و تصور کنید که این جلسات آموزشی چگونه به نظر خواهند رسید ، تیم Otumn Calabres یک مجموعه کوتاه 5 روزه A Little Obsession را ایجاد کرد ، این برنامه شامل 5 تمرین 30 دقیقه ای  است . آنها از لحاظ زمان تمرین کوتاه تر و از نظر بارگیری ساده تر از تمرینات 80 روزه هستند (که در آن کلاس ها 45-60 دقیقه به طول می انجامد و شما نیاز به قدرت بدنی زیادی دارید) . تمرینات

فیلم آموزشی A Little Obsessed With Autumn Calabrese

روی کار بر روی نواحی مشکل دار و تقویت عضلات شکم ، ران و باسن تمرکز دارد . کلاس ها با سرعت مداوم و با تغییر مکرر تمرینات برگزار می شوند ، بنابراین شما کالری و چربی نیز می سوزانید . در کل این مجموعه شامل: آموزش برای کل بدن ، تمرین باسن ، تمرین برای پاها ، تمرین برای تقویت ماهیچه ها ، خلاص شدن از ساییدگی و سلولیت میباشد . کلاس ها مخصوصاً برای کسانی که تمرینات خسته کننده با شدت زیاد را دوست ندارند  یا و می خواهند بر روی مناطق مشکل ساز کار کنند و ماهیچه ها را با حداقل بار قلبی شکل دهند ، جذاب هستند .  
نام: A Little Obsessed With Autumn Calabrese
شرکت سازنده: Beachbody
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

A Little Obsessed With Autumn Calabrese

A little more intensity in a little less time. Autumn challenges you with all-new moves and a new cardio flow routine that will work your entire body with extra attention to your booty and core.

لینک دانلود