دانلود بازی کامپیوتر Aimbeast نسخه کرک شده Portable

Aimbeast

یک بازی اول‌شخص اکشن است که می‌توان آن را به نوعی یک بازی تمرینی و آموزشی برای دوست داران بازی‌های اول شخص که قصد ارتقای مهارت‌های خود را دارند محسوب کرد. بازی به منظور ایجاد تجربه‌ای نزدیک به واقعیت و در عین حال هیجان‌انگیز از هوش مصنوعی و حالت‌های مختلف بازی استفاده می‌کند. Aimbeast سناریوهای مختلفی برای تجربه بازی ارائه می‌دهد. بازیکنان قادرند تا هر سناریو را در جزئیات مربوط به آن ویرایش کرده یا آپشن های مختلفی در عمق آن پیاده‌سازی کنند. در کنار سناریوهای پیش‌فرض، این امکان به بازیکنان داده شده تا سناریوهای منحصر به فردی ساخته و آن‌ها را با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارند. با ترکیب سناریوهای مختلف و شخصی‌سازی آن‌ها می‌تواند پلی لیست‌هایی ایجاد کنید که در نشان دادن میزان مهارت و ارتقای توانایی‌های شما نقش مهمی ایفا می‌کند. در پایان هر پلی لیست، عملکرد شما توسط هوش مصنوعی بازی بررسی شده و در قالب نمودارها و آیتم‌های بصری ارائه می‌شود. با کمک این سیستم می‌توانید عملکرد خود را زیر نظر گرفته و نقاط ضعف خود را شناسایی و رفع کنید. هوش مصنوعی بازی از سیستم جدیدی به نام سیستم حرکتی پیشرفته بهره‌مند است که موجب می‌شود حرکات و مانورهای دشمنان نزدیک به واقعیت باشد. این سیستم کاملا قابل شخصی‌سازی است و می‌توان با کمک آن ربات‌های مختلفی خلق کرد. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های

بازی Aimbeast

سیستم شخصی‌سازی گسترده آن است که امکان شخصی‌سازی بخش های مختلف بازی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. سیستم ردگیری پیشرفت بازی توانایی‌ها و نقاط ضعف و قوت شما را در قالب گراف‌ها و نمودارها ارائه می‌دهد. به شما این امکان داده شده تا با استفاده از فیلترهای مختلف این نمودارها را به دقت بررسی کرده و پیشرفت و یا پسرفت خود را از زوایای دیگر مشاهده کنید. 
نام: Aimbeast
حجم فایل: 1.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Outstrive
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Outstrive
رمز فایل: www.download.ir

Aimbeast - Portable

The ultimate training and warmup solution for FPS players: Aimbeast combines human-like AI and lot of useful gamemodes to make you better and destroy your enemies in the battlefield, are you ready to become an Aimbeast?

لینک دانلود