دانلود بازی اندروید Alpine Arena v1.11.696 همراه با دیتا

Alpine Arena

یک شبیه ساز اسکی روی برف بسیار جذاب ، هیجانی و محبوب بوده که شما می توانید آن را برای دستگاه های اندرویدی خود به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارید . شما در این بازی باید به مسابقات آنلاین بازی پا گذاشته و نهایت هیجان را در تورنومنت هایی واقعی با افرادی در سراسر جهان تجربه کرده و لذت ببرید . شما می توانید در مکان های معروف اسکی مانند کوه هوت (نیوزیلند) ، تردبو (استرالیا) ، لاس لناس (آرژانتین) به مسابقات اسکی بپردازید . این بازی حالتی برای یادگیری اسکی و بازی دارد که در آنجا می توانید به صورت تک نفری اسکی کرده و تکنیک های آن را فرا گیرید .

بازی Alpine Arena

دارای گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده با دقت در جزئیات طراحی می باشد که هر مخاطبی را جذب خود می کند .  در به روز رسانی های بعدی بازی مناطق جدیدی برای اسکی کردن باز خواهد شد که چالش های جدیدی را هم در بازی اضافه می کند و در صورت انتشار آن را در اختیار کاربران قرار خواهیم داد .
نام: Alpine Arena
حجم فایل: 85 مگابایت
شرکت سازنده: Sleepy Monsters GmbH
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.11.696
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 7.0 به بالا

Alpine Arena - v1.11.696 + Data

Alpine Arena is a skiing simulation where you can build your own tracks and share them with other players. Participate in official cups to win new items or create your own competitions to challenge your friends!

لینک دانلود